Her türden oyun önerisi

Metro serisi , witcher 1 ve 2 (Türkçe altyazılı ikiside) , rdr2 , gtaV , massefect 1,2,3 (massefect Andromeda da oynanabilir) Crysis serisi, farcry 3 özelikle 3 u oynamalisin
Metro serisi , witcher 1 ve 2 (Türkçe altyazılı ikiside) , rdr2 , gtaV , massefect 1,2,3 (massefect Andromeda da oynanabilir) Crysis serisi, farcry 3 özelikle 3 u oynamalisin
Daha fazla sayabilirim ama öncelik bunlar olmalı bence

Star wars jedi fallen order: Star wars evrenini o kafaları sevmeyen filmlerini dahi izlememiş bana ortamı aşırı sevdirdi ayrıca tomb raider vari tırmanma dinamiklerini sevmesem de bu oyunda o sevmeme özelliğimi aştım.

Red Dead Redemption 2: Rockstar oyunlarını severim GTA5'in suyunu çıkardıktan sonra yine aynı minvalde "iyi" açık dünyası "biraz" fazla gerçekçi oyun yapısı olsa da kesinlikle zevk veriyor.

Not: Satışa çıktıkları para birimindeki rakamsal değerleri yüksek olmasa da 2 oyunda ülkemizin olağan şartlarına göre pahalı oyunlar. Keşke ülkemize de "birim" bakımından eş değerde çıksalarda herkes rahat rahat oyunlarını oynasa. (Yurt dışı vpn dahil bir engel yolu bulunsa sadece o ülke içi erişim sağlanabilecek aşamaya gelinse efsane olur da zaten her halükarda satılan oyunlar olduğu için bu tip şeylere girmiyolar ne yazık.)

Xcom serisini şiddetle tavsiye ederim 👽. İlk oyununu bitirip çok sevmiştim, yeni bilgisayarım geldi yakında 2. oyununu tadıcam🥳

@GerginGörünüşlüAdam Assasin's Creed serisinden Revelations, Black Flag ve Unity sahibiyim fakat hiç birini oynamadım. aslında diğer oyunları alıp seriyi bitirme düşüncesi aklımdaydı, teşekkürler. :)

@utkuakaevren Evet dediklerinize katılıyorum, oyunun videolarından gördüğüm kadarıyla baya kaliteli, güzel bir oyun fakat benim canımı sıkacakmış gibi bir hissiyat oluştu çünkü oynadığım bir çok oyundan çok sıkıldım artık oynamıyorum.

@Motionless IN White COD hoşuma gitmiyor ama son çıkan oyunu hakkında güzel şeyler diyorlar. Battlefield 1 oynadım ama bir zaman sonra sıkıldım. Forza horizon 4 oynuyorum efsane oyun. :D diğer tavsiyelerin için teşekkürler, bir bakacağım. :)
Evet ilk başlarda biraz ağır ilerliyor oyun sıkma olasılığı var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı