Çözüldü Her tuşun altında RGB olan klavyelerin adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RBG klavye deniyor. Klavyenin yazılımı var ise indirip yapabilirsin. RGB ışıklandırmaları ayarlayabilirsen deniyor bu arada, eğer kafasına göre yanıyorsa RGB denmiyor rainbow deniyor diye biliyorum.

Senin klavye Rainbow diye geçiyor, RGB değil. Adı üstünde RGB her tuşun altında red, Green ve Blue bulunuyor demektir.

Arkadaşlar soru sahibi size RGB klavye ne diye sormamış. Her tuşun altında değişen renkli klavyelerin adını sormuş. Cevabı ise yazılımı varsa yapabilirsiniz. Özel bir adı yok.

Anladım hocam cahilliğime verin. Gülmek yerine açıklayabilirdiniz. Neyse teşekkür ederim.

Yada o modda takılı kalmış olabilir klavyen bilmiyorum.

Ben şu şekilde açıklıyım ona göre cevap verirsiniz arkadaşlar sorumu yanlış sordum sanırım kusura bakmayın. Benim klavyemde farklı modlar var ayar çekebiliyorum ama bölge bölge 5 bölge var toplamda. Her tuşun altında renk yok yani. Toplu olarak renk var ve yazılımdan ayarlayabiliyorum ama benim istediğim her rengin altına farklı renk koymak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı