Her yeri file olan fileli koltuk önerisi

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
İnternette fileli koltuk diye aratınca hep sırt dayama yeri fileli olan koltuklar karşıma çıkıyor ancak ben yıllar önce oturma yeri de fileli olan bir koltuk görmüştüm demekki oturma yeri de fileli olan koltuklar var. Bana belimi ağrıtmayacak terletmeyecek fileli bir koltuk lazım. Şimdiden teşekkürler.
Not : Mersin'de yaşıyorum çok sıcak ve nemli bir yer olduğu için koltuğa yapışmak da istemiyorum.

Bunu buldum ancak internet satışı yok sanırım. Arayıp bilgi alabilirsin.

İnternette fileli koltuk diye aratınca hep sırt dayama yeri fileli olan koltuklar karşıma çıkıyor ancak ben yıllar önce oturma yeri de fileli olan bir koltuk görmüştüm demekki oturma yeri de fileli olan koltuklar var. Bana belimi ağrıtmayacak terletmeyecek fileli bir koltuk lazım. Şimdiden teşekkürler.
Not : Mersin'de yaşıyorum çok sıcak ve nemli bir yer olduğu için koltuğa yapışmak da istemiyorum.
Şuan kullandığım koltuk tam dediğinize uygun fakat modelini bilmiyorum. Bulursam atarım.

Fileli terletmez diye bir şey yok ama evet nispeten daha hava alan bir şey olduğundan klasik koltuklara göre seni daha rahat ettirecektir. Oturma yerini ise fileli önermem. Ama sırt kısmını fileli bulursan istediğin bir model, daha önce de deneyimlediğim serinletici terletmeyen minderler var.

Son düzenleme:
Öncelikle Mersin sıcaklarını kınıyorum. Forum Koçtaş'a bakabilirsin. Kesin vardır.
Baktım oraya sırt yeri fileli var sadece 😁 .
Şuan kullandığım koltuk tam dediğinize uygun fakat modelini bilmiyorum. Bulursam atarım.
Hocam bulursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.
Bunu buldum ancak internet satışı yok sanırım. Arayıp bilgi alabilirsin.

Whatsapp'dan yazacağım şimdi. Sağolun hocam.

Forumda şunu deneyin. Ben denedim oturma yumuşaklığı ve beli bana tam oturdu.
Hafta sonu indirim vardı 900'den aldım.

Edit: Başlığınızı eksik okumuşum kusura bakmayın mesajımı görmezden gelin.

Forumda şunu deneyin. Ben denedim oturma yumuşaklığı ve beli bana tam oturdu.
Hafta sonu indirim vardı 900'den aldım.

Edit: Başlığınızı eksik okumuşum kusura bakmayın mesajımı görmezden gelin.

Estağfurullah hocam seçenekler arasına eklenebilir elbette. Fiyatı da uygun eğer alt kısmı da fileli bir koltuk bulamazsam alabilirim. Teşekkür ederim öneri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı