Her zaman küçük resim göstermek

Ajan_47

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var.

Ekran Alıntısı.PNG

Klasör seçeneklerinden "her zaman simge göster, küçük resim gösterme" seçeneğini devre dışı bıraktığımda dolu klasörler (yeni klasör isimli) yukarıdaki gibi iğrenç bir görüntüye sahip oluyor.

Ekran Alıntısı2.PNG

O seçeneği aktif ettiğimde ise klasörler istediğim şekilde oluyor ama bu seferde resimler gözükmüyor.

İstediğim, hem tüm klasörler ikinci resimdeki gibi görünsün, hem de resim dosyaları görünsün. Böyle bir ayar var mı? Dünden beri tüm yabancı forumlarda gezdim bir şey bulamadım.

Windows 7 kullanıyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masası > görünüm ve kişileştirme > klasör seçenekleri kısmından klasörün görünümünü değiştirebilirsiniz. Resimlerin görünümünü ise denetim masasından > gelişmiş sitem ayarları > performans ayarlarından "simgeler yerine küçük resimler göster" özelliğini aktifleştirin.

Özellikler>Özelleştir>Simge Değiştirden diğerini bulabilirseniz öyle olabilir. Başka yol aklıma gelmedi.

Özellikler>Özelleştir>Simge Değiştirden diğerini bulabilirseniz öyle olabilir. Başka yol aklıma gelmedi.
Hocam öyle de sanırım sadece bir klasörü değiştirebiliyoruz. Diğer klasörler yine aynı kalıyor. Siz bir de Windows klasörünü görün hocam tam bir görüntü kirliliği 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı