Her zaman yorgunum

Bu sorun benim yıllardır en büyük problemim. Spor yaptım 2 yıl boyunca düzenli. Ve çok sağlıklı beslendim şeker tuz gazlı içecek vs. yapay tek bir şey yemedim Allah yukarıda şaidim. Bir insanın 2 yıl içinde kendine sağlık konusunda katacağı en iyi şeyleri kattım. İşe yaramadı. Psikolojik olarak da iyiyim gene işe yaramadı. Farkında değilim diyeceğim yazılım mühendisliği kazandım şu an psikolojim gene iyi ama durum gene aynı. Cinsel hayatım da gayet iyi ve makul bir durumda onunla da alakası yokmuş anladım. Kilo aldım olmadı. Kilo verdim olmadı. Kan değerlerime baktırdım en ufak problem yoktu. Check up yaptırdım gene en ufak pürüz yoktu. Anlamadım anlayamayacağım. Ekstra olarak ağrım vs. de yoktu ama sanki 100 yaşımda gibiyim.

Sırtın ağırması, durmadan yatmak, uzanmak isteyesim geliyor. Nasıl geçer? Yorgunum 1.5 aydır böyle, nasıl geçer?
Fibromiyalji, olabilir.
Belirtiler uyuyorsa (büyük oranda uymalı) Youtube'da Matt adlı bir gencin kanalı var:
"The Path To Health - Şifaya Doğru Yol"
Fibromiyalji'yi yoğun şekilde yaşamış, uyguladığı yaşam biçimi değişikliği ve beslenme değişikliğiyle nasıl düzeldiğini anlatıyor.

Öncelikle hastanenin dahiliye kısmından bir randevu alın genel kontrol için kan tahlili isteyin. B12, D vitamini gibi eksikleriniz olabilir. D vitamini çoğu kişide eksik olur. Bu durum psikolojik de olabilir sayısız sebebi var. İnternetten yorgunluğum nasıl geçer sorusuyla doğru cevabı bulmanız pek olası değil.

Öncelikle hastanenin dahiliye kısmından bir randevu alın genel kontrol için kan tahlili isteyin. B12, D vitamini gibi eksikleriniz olabilir. D vitamini çoğu kişide eksik olur. Bu durum psikolojik de olabilir sayısız sebebi var. İnternetten yorgunluğum nasıl geçer sorusuyla doğru cevabı bulmanız pek olası değil.

Kansızlık varda önceden hiç olmamıştı son 1 ay böyleyim zaten gideceğim kan tahlili vereceğim

Spora başla. Mastübasyonu azalt, iyi gelir.

Tamam hocam çok sağ olun

Geri
Yukarı