Herbert Schildt mi ? Sefer Algan mi ?(csharp)

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaslar csharp egitimi aliyorum hem gecmis kobulari hende tekrar etmek istiyorum. Sade, net, acik ve detayli sekilde hangisi anlatiyor.

Herbert Schildt mi ? Sefer Algan mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
C# programlama dilinin Türkçe kaynağı gerçekten de çok az.
Hayır aksine kitapçılara gittiğimde bariz şekilde C# ve ona bağlı teknolojilere (ASP.NET, LINQ, ADO.NET v.b.) ait kitapların sayısının oldukça fazla olduğunu gözlemliyorum. C#, Microsoft'a ait bir programlama dili olduğundan bu durum çok normal. Yeri gelmişken maalesef ülkemize yeni çıkan bir teknoloji ile ilgili kitaplar çok geç ulaşıyor. Eğer yeterli seviyede ingilizceniz varsa yazılım ile ilgili kitapları Amazon'dan temin edebilirsiniz.

Hayır aksine kitapçılara gittiğimde bariz şekilde C# ve ona bağlı teknolojilere (ASP.NET, LINQ, ADO.NET v.b.) ait kitapların sayısının oldukça fazla olduğunu gözlemliyorum. C#, Microsoft'a ait bir programlama dili olduğundan bu durum çok normal. Yeri gelmişken maalesef ülkemize yeni çıkan bir teknoloji ile ilgili kitaplar çok geç ulaşıyor. Eğer yeterli seviyede ingilizceniz varsa yazılım ile ilgili kitapları Amazon'dan temin edebilirsiniz.
C++ öğrenmek için kitaba gerek yok, Çünkü internet de çok fazla Türkçe kaynağı var. Ama C# öğrenmek için illa kitap alınması gerek, Çünkü Türkçe kaynağı çok az.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı