HerdProtect hakkında bilgisi olan var mı?

TeCDeT

Hectopat
Yer
Warsaw
Merhaba.
Uzun zamandır zararlı yazılım temizleme programları araştırıyorum ve neredeyse hepsini en azında bir iki defa kullandım. Uzun zaman önce herdProtect adlı bir program gördüm. Kendisi içinde barındırdığı 68 zaralı yazılım karşıtı tarama moturu (anti-malware engines) bulunduran, dıştan "vay be" dedirten ama neredeysen 6 yıldır hâlâ indirme seçeneğinin kendi sitelerinde bulunmayan bir yazılım. Mail adresinizi girin bekleme listesine alalım diye yazı var çok uzun süredir.

Bu program hakkında bir bilgisi olan var mı? Yani şirketin başına bir şey mi geldi yoksa ciddi anlamda bunca yıldır geliştirilmekte mi? İşin en garibi kendi web sitelerine tamamen ücretsiz demesi ve 68 tane tarama motoru bulundurması düşündürüyor ama sonuçta VirusTotal'de ücretsiz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi içinde barındırdığı 68 zaralı yazılım karşıtı tarama moturu (anti-malware engines) bulunduran
Kendi içinde değil cloud olarak tarıyordu bilmediklerini.

Antivirüs olarak kullandırmıyordum zaten bulsanız da gerek yoksa kullandırmam. Zararlı bulaşana tespiti daha kolay olsun zamanımı kısaltsın diye kullandırıyordum. Farklı ürün olarak devam ediyor ancak cluoud şekilde taramıyor artık.

Geri
Yukarı