Herhangi bir işlemde ekran kararıyor

RelyVo

Femtopat
Bilgisayarda herhangi bir işlem yaptığımda, bir süre sonra ekran kararıyor, tekrar açılıyor ve tüm görüntü rengarenk olup birbirine giriyor.

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım. Çok sinir bozucu bir durum. Çaresizce bekliyorum, İnternet'e ne yazacağımı dahi bulamadım bu sorunla ilgili. Driver'leri yükledim. Durduk yere bu sorunla karşılaştım ve tek Windows 10'da oluyor.

Dosya Ekleri

• 20200630_140721[1].jpg
    20200630_140721[1].jpg
    800 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yüklemeyi deneyin. Ama %90 ihtimal ekran kartı ömrünü tamamlamış.
Abi ciddi mi ya? Vallahi öyleyse çok üzülürüm.Neyse deneyeyim şu silip yüklemeyi.
Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yüklemeyi deneyin. Ama %90 ihtimal ekran kartı ömrünü tamamlamış.
Malesef,düzelmedi.Kablolardan olabilir mi aceba? Şuan GTA V 'nin dosyasını kopyalıyorum. Orjinal 89 gb. İşte bu dosya aktarımını yaparken felan bir anda monitörde Power Saving yazıyor,ardından görüntü bozuk bir şekilde karşıma çıkıyor.
Tam emin değilim ama,normalde 15 20 dk'da dosya aktarırken kapanıyordu.Sinirlendim ve kasanın kablolarını çıkarttım içini açıp ekran kartına hafifçe bastırdım.Sonrada tekrar bağlarken VGA girişine bastırdım.Ve neredeyse 1.30 2 saat oldu kapanmadı çok şükür.İnşallah kapanmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı