Herhangi bir şeye tıklayınca donmalar

Muzisx

Centipat
Daha fazla  
Çok alakasız gelebilir ama Windows ayarlarında örneğin '' Zaman ve Dil'' 'e tıkladığım zaman 2 saniyelik de olsa takılma oluyor. CS:GO'da ilk ölüşümde 8 saniyeye kadar çıkabilen takılmalar yaşıyorum. LoLde de böyle bi' takılma söz konusu vardı. Kırmızı güçlendirmenin yanına gittiğimde takılma yaşıyordum ama bunu RAM alarak çözdüm. Sanırım Harddiskle ilgili bir sorun var diye tahmin ediyorum. Sizde de oluyor mu ?

Çok alakasız gelebilir ama Windows ayarlarında örneğin '' Zaman ve Dil'' 'e tıkladığım zaman 2 saniyelik de olsa takılma oluyor. CS:GO'da ilk ölüşümde 8 saniyeye kadar çıkabilen takılmalar yaşıyorum. LoLde de böyle bi' takılma söz konusu vardı. Kırmızı güçlendirmenin yanına gittiğimde takılma yaşıyordum ama bunu RAM alarak çözdüm. Sanırım Harddiskle ilgili bir sorun var diye tahmin ediyorum. Sizde de oluyor mu ?
CS:GO'da ilk ölünce donma benim eski laptoptada var. Sistemin eskiliğiyle alakalı gidin bilgisayarı temizleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı