Herhangi bir tarayıcıdan bir şey indirildiğinde ağ hatası almak

Asilcanasil

Centipat
Daha fazla  
Ben Chrome kullanıyorum ama sorun başka tarayıcılardada oluyor. Sorun şu bir şey indirirken sekme değiştirdiğimde ya da tarayıcıyı alta aldığımda ağ hatası alıyorum. Örnek: Ben YouTube'ı uygulama olarak kullanıyorum. Siteden girmiyorum. Bir şey indirirken tarayıcıyı alta alıp, YouTube'dan video izliyorum. Ama izlerken birden indirme duruyor. Baktığımda ise internet bağlantınızı kontrol edin diyor. Sürdür diyorum ve bekliyorum. Öylece hiçbir şey yapmıyorum ve hiçbir hata vermiyor. Bu başka tarayıcılarda da oluyor. Hepsini denemedim. Tek Opera GX'i denedim. Onda da olduğu için diyorum. Bu hata yüzünden nasıl video izleyeceğim ya da başka bir şey yapacağım. Yardımcı olur musunuz? Bu arada eskiden böyle şeyler olmuyordu. Bide biz yakın zamanda modem değiştirdik. Turk Telekom'a geçtik. Modem'de bozuk. Arada internet gidiyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Ama çok olmuyor. Modem ayarlarından ayarladık. Bide bazen internet gidip geliyor pc'imde. Nası diyeyim. İnternet yok simgesi geliyor. Üstüne tıklıyorum.(win 11 kullanıyom. Bazen Hızlı ayarlarda sol üst köşedeki wifi yeri gidiyor. Otomatik tekrar geliyor.) Sonra kendi kendiliğine tekrardan bağlanıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-10 125051.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-10 125051.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran görüntüsü 2024-03-10 125117.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-10 125117.png
    66 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı