Herhangi Bir Yere Tıklayınca Ophcrack Ekranının Gelmesi

Berat Yeter

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben "Not Found" hatası alıyorum ve denileni yapmaya çalışıyorum, fakat beni fotoğraftaki yere atıyor. Ne yapmam lazım, yani 1 kere nereye tıklarsam tıklayayım, herhangi bir ekranın bölgesine fare ile tıklarsam direkt aşağıdaki yere atıyor.

IMG-20170128-WA0010.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'a ulaşabiliyor musun ? Bilgisayarında bir şey takılı olmadığından emin ol öncelikle Flash, SSD, CD vb...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben "Not Found" hatası alıyorum ve denileni yapmaya çalışıyorum, fakat beni fotoğraftaki yere atıyor. Ne yapmam lazım, yani 1 kere nereye tıklarsam tıklayayım, herhangi bir ekranın bölgesine fare ile tıklarsam direkt aşağıdaki yere atıyor.

Eki Görüntüle 212381
Crack sonucunda mı bu hataya ulaştın.

Şöyle söyleyeyim ophcrack programını indirip boot ettim. Hiçbir sıkıntı çıkmadı sonra şifesini bulmasını istediğim oturumda notfound hatası çıktıktan sonra düzenlemek ya da düzeltmek için herhangi bir yere tıkladığımda direk beni fotoğraftaki bölüme atıyor ve bilgisayara herhangi birşey bağlı değil ssd usb cd vs. Yardım ederseniz sevinirim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı