Herhangi bir yeteneğiniz veya ilgi alanınız var mı?

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 954

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Böyle bir konu açtım çünkü herkesin kendisine sorulmasını ve anlatmak istediği bir ilgi alanı, hobisi vardır. Böbürlenerek burada anlatabilirsiniz.

Muzik produktorlugu, Mix Mastering Engineer'lik gibi birsey yapiyorum. Hala hazırlama aşamasında olduğum bir Instrumental albümüm var, tamamen bittiğinde normal bir albümün sözsüz bir versiyonu gibi bir albüm olacak.

Aşırı bir düzeyde kod yazarım. Şöyle açıklayayım beni bilgisayarın başına oturtun ve yemek ve su verin 20 saati rahatlıkla bulurum.(biraz abartmış olabilirim)

Photoshop konusunda kendimi yetenekli buluyorum ama geliştirmek adına çaba sarfettiğimi söyleyemem bir fotoğraf shoplarken bir şeyi yapamadıgımda araştırırım. Onun haricinde geöen sene okul çıkışı her gün spora giderdim maddi durumlardan dolayı bu sene gidemiyorum.

İyi seviyede çizim ve heykel yapıyorum. Orta düzeyde de elektro ve klasik gitar çalabiliyorum, bir de iki elimi de iş yapmakta kullanabiliyorum (küçükken solaktım annem zorla sağ ele de alıştırdı)

Yazılıma, elektronik kartlara ve robotlara anlam veremediğim bir ilgim var.
Benim de bir robotun yazilimini degistirerek ona farkli seyler yaptirma fantezisi var. Ozellikle mekanige cok ilgiliyim, sirf bu yuzden Scrap Mechanic diye oyun almistim. Hala oynuyorum.

Photoshop konusunda kendimi yetenekli buluyorum ama geliştirmek adına çaba sarfettiğimi söyleyemem bir fotoğraf shoplarken bir şeyi yapamadıgımda araştırırım. Onun haricinde geöen sene okul çıkışı her gün spora giderdim maddi durumlardan dolayı bu sene gidemiyorum.
10 yaşımda Photoshop CS6 indirmistim ve 6 senedir hep kullanirim. Birkac ay sonra düğün fotoğrafçısında işe başlayacagim, bu benim baya işime yarayacak.

800x600 laptop ile 40FPS alırken, awp_lego'da 1v1 supreme adamı yenmiştim. Bu yeteneğe girer mi? Usta CS oyuncusu diyelim.
1280x960 çözünürlükte awp_lego'da 70fps'te 6v1 maç kazanmistim. Hile olmadigimi kanitlamak icin 10 dakika boyunca ikna etmeye calistim. O zamanlar 14 yasindaydim.

6 senedir Photoshop, 2 senedir After Effects, Illustrator ve Premiere Pro kullaniyorum. 6 ay önce Blender ile 3D modelleme ve animasyon ogrendim.

Geri
Yukarı