Herkes birine şarkı hediye etsin

"." yı kaldırın gözükmüyor hocam bu arada.

Ben çok müzik dinleyen biriyim. Her müzik zevkine az çok aşinayım. Metalica hariç. "Elektronik" favorimdir ama (🙂) diğer müzik zevklerini de dinlerim. E hiç mi arada efkarlanmıyorum 😃?
Hocam elektronik dinlenmez mi? Birde hocam, link atarken öyle oldu kusura bakmayın. Siz bu tam ekran videoyu nasıl atıyorsunuz? @444065 hocamın dediği taktikle denedim, olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
;)
Bu şarkıyı da severim. Ancak pek dinlemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu şarkıyı her dinlediğimde 8. sınıfım aklıma gelir. Tuşlu telefonumla az dinlemedim...

Manga seviyorsanız bir de bunu dinleyin hocam. Benim en sevdiğim şarkısı oluyor kendileri.
İyi günler dilerim :).

Artık bu şarkıyı dinler ağlarım. Size çok alıştım ben. Çok üzüldüm gerçekten.

Bu şarkıyı da severim. Ancak pek dinlemem.

Bu şarkıyı her dinlediğimde 8. sınıfım aklıma gelir. Tuşlu telefonumla az dinlemedim...
Offf.. Bu efsane ama İyi Geceler (Outro) versiyonunu ben daha çok seviyorum.

Kimse bana müzik yollamadı ):
Moralimiz yerine gelsin. @444065 hocam anladım böyle oluyormuş sağolun.

@Bakkal amca, @erengore ve @Syntax Error artık buraya gelmeyeceğim. Sakın üzülmeyin. Mutlu olun hepiniz. Güldük ve eğlendik. Güzel zamanlar geçirdik. Buraya kadarmış. Burada güzel insanlar tanıdım ve bir şeyler öğrendim. Sağ olun. Muhteşem insansınız ve değerlisiniz. Kendinize iyi bakın. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim ☹️.

Geri
Yukarı