Herkes birine şarkı hediye etsin

Benden @Gökkayahan 'a olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da benden size:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Bakkal amca, @erengore ve @Syntax Error artık buraya gelmeyeceğim. Sakın üzülmeyin. Mutlu olun hepiniz. Güldük ve eğlendik. Güzel zamanlar geçirdik. Buraya kadarmış. Burada güzel insanlar tanıdım ve bir şeyler öğrendim. Sağ olun. Muhteşem insansınız ve değerlisiniz. Kendinize iyi bakın. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim ☹️.
Hocam üzüyorsunuz ama. Sizde gerçekten müthiş insanlarsınız. @444065, @erengore, @Syntax Error hocalarım harika insanlarsınız. Tekrardan beni mutlu ettiğiniz için sağolun.

@Bakkal amca, @erengore ve @Syntax Error artık buraya gelmeyeceğim. Sakın üzülmeyin. Mutlu olun hepiniz. Güldük ve eğlendik. Güzel zamanlar geçirdik. Buraya kadarmış. Burada güzel insanlar tanıdım ve bir şeyler öğrendim. Sağ olun. Muhteşem insansınız ve değerlisiniz. Kendinize iyi bakın. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim ☹️.

Teşekkürler. Kendinize çok iyi bakın. Allah'a emanet olun. Görüşürüz.
:(

Offf.. Bu efsane ama İyi Geceler (Outro) versiyonunu ben daha çok seviyorum.
Bir bilgisayar ard arda 2 defa mı çöker yaw. Elden geçirmem gerek. HErneyse. 2sini set olarak atayım ben. Size kıyağımdır.
Sildim hocam. Geç kaldınız. Eğer isterseniz mesaj atın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı