Herkes FPS'i monitör Hz'sine mi sabitliyor?

Peki akıcılığı yakalayabiliyor musunuz? Çünkü monitör Hz'si 165Hz ise altı FPS'lerde akıcılık sorunu oluyormuş. Bu soruna G-Sync yardımcı oluyormuş. Siz akıcılık sorunu yaşıyor musunuz? Ve bu dediğimi net açıklayacak biri çıkar mı?

Dediğin sorunu ben de yaşıyorum her oyunda monitörün Hz i kadar FPS almak çok zor ve G-Sync bu sorunu ortadan kaldırmıyor benim şu an kullandığım monitörde veriable overclocking(monitörün Hz ini aldığım FPS'ye göre anlık olarak değiştiriyor) diye bir özellik var bu özellik biraz olsun bu sorunun önüne geçiyor.

Dediğin sorunu ben de yaşıyorum her oyunda monitörün Hz i kadar FPS almak çok zor ve G-Sync bu sorunu ortadan kaldırmıyor benim şu an kullandığım monitörde veriable overclocking(monitörün Hz ini aldığım FPS'ye göre anlık olarak değiştiriyor) diye bir özellik var bu özellik biraz olsun bu sorunun önüne geçiyor.
@EmreLds Arkadaş yok öyle bir şey demiş :D. Benim bildiğim olması lazım

Öyle birşey olsaydı ben oyun bile oynayamazdım. Ben sürekli 60 FPS üstüne çıkamıyorum hiçbir yırtılma olmadan 60 FPS kalitesi alıyorum. Yani zaten öyle birşey olsa kimse düzgün oyun oynayamaz mantıkken.
Hakkınızı verdim, yani şunu anlamalıyız sizin monitörde G-sync yok ve sorun olmadan akıcı oyun deneyimi elde ediyorsunuz? Yırtılma da sizin monitörün hz'sini fps geçmediği için olmuyor ve akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı