Herkes gibi bıktım

@İBEX_0709 telefonu korusun diye çok güzel iki tane tank kılıf aldım ama gerçekten koruyor ekranı kamerayı falan.

IMG_20210912_214249.jpg

Haziranda, sıfır aldığım Samsung M31S ekranı kırıldığı için serviste değiştirdim bana 678TL masraf çıkarttılar. Size biraz pahalı demişler.
Hocam, "herkes kendi ekmeğenin peşinde" diyeceğim, gerçekten ekmeğinin peşinde olanlara saygısızlık olacak, herkes kime ne kadar kilitlerim derdinde desem daha doğru olacak, biraz daha kaba bir dille yazardım ancak, forum şartları izin vermiyor.
@İBEX_0709 telefonu korusun diye çok güzel iki tane tank kılıf aldım ama gerçekten koruyor ekranı kamerayı falan.

Eki Görüntüle 1164470
Hocam, ben sevmiyorum, biliyorum bu kılıfları fakat çok itici ve kalın geliyor bana.
Ah be abiciğim, adam bir BIOS koymuş... Tek yapabildiğin TPM açıp kapatmak.
Casper BIOS'u çok sıkıntı be kanka.

Keşke sınav senem olmasaydı. Sınava gireceğimden değil aileme yük olduğum için. Okuldaki hocalar kitap istiyor, her biri en az 50 TL. Okuldakileri geçtim benim çözeceğim kaynaklar da olacak. Sırf aileme yük olmadan yaşayabilseydim. Bir de dershane var.

Hocam, "herkes kendi ekmeğenin peşinde" diyeceğim, gerçekten ekmeğinin peşinde olanlara saygısızlık olacak, herkes kime ne kadar kilitlerim derdinde desem daha doğru olacak, biraz daha kaba bir dille yazardım ancak, forum şartları izin vermiyor.

Hocam, ben sevmiyorum, biliyorum bu kılıfları fakat çok itici ve kalın geliyor bana.

Casper BIOS'u çok sıkıntı be kanka.
BIOS'u geçtim, 5 yıldır zar zor dayandım 25FPS'lerde. Hayır neden böyle yaşamak zorundayız ki?

Tam hayalime yaklamışken son anda gerçekleşemiyorum. Çok ironik bir hayat yaşıyorum. Ben de mutsuzum her gün düzensizlikten.
Bu ay elektriği suyu hesaba kattım, bir telefon alacağım dersin elektriğe suya zam gelir, tüm hayaller 2 ay çöp.

Geri
Yukarı