Herkes gibi bıktım

@İBEX_0709 çok güzel inan bana ele tam oturuyor ve telefonu kaplıyor 1 kattan aşağı at yine kırılmaz telefon.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Windows Adam insanlar 4 sınıftan sonra okuldan nefret ediyor.
Bende 7 oldu, ancak yine de yeni şeyler öğrenmek olarak düşünmeye çalışmak gerek bu kanıdan kurtulmak için.
Profil resmime Nazım Hikmet koymamın sebebi de umuttu aslında, bir insanı sadece umut yaşatıyor. Yoksa intiharlar kabul edilemez derecede artardı bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
"Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz."

Son düzenleme:
@Linuxginar Casper'dan ne istiyorsunuz ya dünyanın en iyi bilgisayar ve Türkiye'nin en iyi telefon markası.

En iyi bilgisayar markası mı? MSI, ASUS, Lenovo çöp zaten (!) Casper çöp bilgisayar ve telefonlar üreten çöp bir markadır. Yanından bile geçmeyin.
Ayrıca Casper Türk malı değildir. Parçaları Türkiye'de birleştirince Türk malı olmuyor. Bak bakalım içinde olan parçalardan hangisi Türk malı.

Profil resmime nazım hikmet koymamın sebebi de umuttu aslında, bir insanı sadece umut yaşatıyor. Yoksa intiharlar kabul edilemez derecede artardı bence.

Hocam siz öyle dediniz benim de profil fotoğrafımı değiştiresim geldi Nazım Hikmet'e. Gerçekten Nazım Hikmet in fotoğrafını görünce insanın içinde umut doğuyor.😩

"güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz."

İnşallah. 😓

Dakika 3.57

Yeni konular

Geri
Yukarı