Herkes kendi derdini bu konuya yazsın

Echxeleone

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kendim yatağa uzanıp dertlerimi düşündüğümde epey bir karmaşıklık karamsarlık içine giriyorum merak ediyorum acaba diğer insanların ne gibi dertleri var benim derdim aslında bir okyanusda küçük bir damla mı? Merak ediyorum sizin ne gibi derdiniz var?

1- Staj projem için 15 günüm kaldı. Ama henüz başlamadım
2- Sevdiğim kız tarafından sevilmiyorum. Arada aklıma geliyor :(

Kendim yatağa uzanıp dertlerimi düşündüğümde epey bir karmaşıklık karamsarlık içine giriyorum merak ediyorum acaba diğer insanların ne gibi dertleri var benim derdim aslında bir okyanusda küçük bir damla mı? Merak ediyorum sizin ne gibi derdiniz var?

Babannemi özledim toprağı bol olsun cennet olsun, 7 sezonluk Fortnite Battle Pass hesabımı hard diskin içinde yandı ama bozulduysa kurtarma ihtimali var diye biliyorum , para derdindeyim , okul derdindeyim hala okula yazılamadım ama yazılmayı bekliyorum.

Çok iyi bir liseye gidiyorum fakat son 3 yıldır mezunları kötüleşmeye başladı ve bana en yakın iyi lise Fatih'te ve Fatih'e gidersem yurtta kalmak zorunda kalırım.

Geri
Yukarı