Herkes masaüstü fotoğrafını atsın

1655273186847.png

Benim de böyle.

Bilgisayara tertemiz format attım. Yaklaşık 1.5 senedir format atmıyordum, gerçekten iyi geldi. Şimdilik iyi. :) Sadece Kaspersky her açılışta HVCI, VBS ve Hyper-V kapalı olmasına rağmen "Code integrity control is enabled" hatası veriyor. O da muhtemelen Kaspersky'de bir bug olduğu için oluyor diye tahmin ediyorum. Onun dışında her şey çok iyi. :)
Screenshot (2022-06-17 01).png

Bilgisayara tertemiz format attım. Yaklaşık 1.5 senedir format atmıyordum, gerçekten iyi geldi. Şimdilik iyi. :) sadece Kaspersky her açılışta hvcı, vbs ve Hyper-v kapalı olmasına rağmen "code integrity Control is enabled" hatası veriyor. O da muhtemelen Kaspersky'de bir bug olduğu için oluyor diye tahmin ediyorum. Onun dışında her şey çok iyi. :)
Eki Görüntüle 1422558

Hocam haziran ayının başlarında format atmıştiniz diye hatirliyorum hata filan oldu mu formattan sonra çünkü büyük bir hata var diyordunuz.

Hocam Haziran ayının başlarında format atmıştınız diye hatırlıyorum. Formattan sonra bir hata falan oldu mu? Çünkü büyük bir hata var diyordunuz.
Bahsettiğim format o zaten. :) O büyük sorundan kurtuldum o formattan sonra :)

Şu anda sadece Kaspersky bilgisayar her açıldığında "Code integrity control is enabled" hatası veriyor. O sorunu şimdilik çözemedim, Kaspersky'e raporladım. Ama benim için çok da mühim bir şey değil. O ufak sorun dışında sistemde hiçbir sorun yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı