Sürprizbozan Herkes Nerede? - Witcher 3

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Spoiler veren arkadaşlar var hakikaten. Halen oynamamış ama oynamayı düşünen arkadaşlar olabilir aramızda. Dikkat etmekte fayda var.

Yaşıyorsa ve Kraliçe olmadıysa.
Bence ne yapacağına biz karar veriyoruz, ben de öyle bir diyalog hatırlıyorum kraliçe olma falan diyorduk sonra o da oyunun tabiri ile ''dişi witcher'' oluyordu falan filan. Hatta yaptırdığımız bir kılıç vardı adını da Zirael koymuştum sanırım.

Blood and Wine'da yaptığınız seçimlere göre Dandelion'la bir yerde karşılaşıyorsunuz. (Evinize gelen kişi olarak değil.)

Hayır, yaşıyorsa ne olursa olsun geliyor diye biliyorum. Yanlışım olabilir ama Ciri'nin kraliçe olduğu Blood and Wine sonlu video izlediğime eminim.
Eğer Ciri imparatoriçe olursa evinize gelmiyor. Yalnızca Yen gelip bankta kitap okuyor. Oyunu bu şekilde bitirdim ve hatırladığım kadarıyla böyle. Eğer King Radovid'i öldürmeyip Nilfgaard'ın düşmesine sebep olursanız, Ciri Witcher olmayı seçip oyun sonu (Eğer Yen/Triss arasından Yen'i seçerseniz) Yen ve Ciri oluyor evde.

ben nedense roche ile dijkstra bölümüne gelemedim, aslında oyunu bitirdim ancak o bölümü göremedim dolayısıyla radovid düşmedi ancak blood and wine sonunda ciri de gelmedi. Sanırım o bölümü görememe sebebim, dijkstranın bir bölümde bacağını kırmam :D

ben nedense roche ile dijkstra bölümüne gelemedim, aslında oyunu bitirdim ancak o bölümü göremedim dolayısıyla radovid düşmedi ancak blood and wine sonunda ciri de gelmedi. Sanırım o bölümü görememe sebebim, dijkstranın bir bölümde bacağını kırmam :D
Bacağını kırmazsanız size yan görevlerden Radovid suikasti görevi geliyor. Arkadaşımla farklı yaptığımız tek şey buydu neredeyse (tabi o hem Yeni hem Trissi götürmek istiyordu :D ) oyun sonunda bende Ciri imparatoriçe olup ayrıldı. Arkadaşımda Witcher oldu.

Bacağını kırmazsanız size yan görevlerden Radovid suikasti görevi geliyor. Arkadaşımla farklı yaptığımız tek şey buydu neredeyse (tabi o hem Yeni hem Trissi götürmek istiyordu :D ) oyun sonunda bende Ciri imparatoriçe olup ayrıldı. Arkadaşımda Witcher oldu.
O kötü çünkü yatağa bağlayıp gidiyorlar :D bende de Witcher oldu Ciri. Bütün senaryoları iyi durumda bitirdiğim söylenebilir fakat blood wine dlc hariç çok fazla varyasyon var, iyi sonu göremedim hapse girdim ve çıktım, yaratığı da öldürdüm ama iyi son olmadı bir dahaki sefere artık :D bu oyun böyle işte tam tersi şekilde de bitirilebilir ve bambaşka bir oyun gibi gelebilir.

O kötü çünkü yatağa bağlayıp gidiyorlar :D bende de Witcher oldu Ciri. Bütün senaryoları iyi durumda bitirdiğim söylenebilir fakat blood Wine DLC hariç çok fazla varyasyon var, iyi sonu göremedim hapse girdim ve çıktım, yaratığı da öldürdüm ama iyi son olmadı bir dahaki sefere artık :D bu oyun böyle işte tam tersi şekilde de bitirilebilir ve bambaşka bir oyun gibi

O kötü çünkü yatağa bağlayıp gidiyorlar :D bende de Witcher oldu Ciri. Bütün senaryoları iyi durumda bitirdiğim söylenebilir fakat blood Wine DLC hariç çok fazla varyasyon var, iyi sonu göremedim hapse girdim ve çıktım, yaratığı da öldürdüm ama iyi son olmadı bir dahaki sefere artık :D bu oyun böyle işte tam tersi şekilde de bitirilebilir ve bambaşka bir oyun gibi gelebilir.

Hocam herhalde Anna Heriatanın ölmediğini sonu diyosun spoiler vermeden şöyle diyeyim. Syana ile en son konuşmanda ona iyi davran o zaman sonu iyi biter

Geri
Yukarı