Herkes Rusya'yı çökertmek istiyor

İsrail'in kendi iradesi ile mi yardım ettiğini sanıyorsunuz? ABD istemeseydi İsrail, Azerbaycan'a yardım eder miydi?
Gürcistan hava sahasını kapatır mıydı? Avrupa'lı devletler, Gürcistan'ın intikamı adı altında bunu yapmasını istedi.
Rusya-Ermenistan ittifakı zaten kaybedecekti arkadaşlar. Rusya ve Ermenistan'ın galip çıkacağını mı düşünüyordunuz? Azerbaycan galip çıkamasa, Türkiye galip çıkartamasa zaten ABD her halükarda Azerbaycan'ı galip olarak ayıracaktı sahada, zira çıkarları bu doğrultuda.

Tam tersi kardeşim İsrail ister Amerika yapar aslında. Vadedilen topraklarını alma emelindeki son stratejilerinden birisidir muhtemelen.

Tam tersi kardeşim İsrail ister Amerika yapar aslında. Vadedilen topraklarını alma emelindeki son stratejilerinden birisidir muhtemelen.

Aynı fikirdeyim seninle kral. Dünyayı yıllarca yahudiler yönetti. Ben herkesin düşündüğü gibi İsrail'in ABD'ye değil de ABD'nin İsrail'e çalıştığını düşünüyorum.

Masada değiliz, masa direk bizim yeğen.

Aynı fikirdeyim seninle kral. Dünyayı yıllarca yahudiler yönetti. Ben herkesin düşündüğü gibi İsrail'in ABD'ye değil de ABD'nin İsrail'e çalıştığını düşünüyorum.

Şurayı açmak gerekiyor. Dünyayı yahudiler değil. Para ve silah baronları yönetmişti. ABD İsrail'e değil. Siyonistlere çalışıyor. Çünkü İsrail dediğiniz bir millettir onların birçoğu devlet kurulmasına dahi karşı. O büyük İsrail emelleri olan siyonistler ve envanjelistlerdir. Trumpıda ABD'de envanjelistler başkan yaptı. Ayrıca mossad ciaya yanlış istihbarat sağlayarak ciayi bu civarda zayıflattı. Cia bunu itiraf bile etti bir yetkili demişti. Trump yahudi olduğu için İsrail ile bu kadar yakın yoksa yüzlerine bakmazlar. Köklerini kazırlar çünkü ortadoğuda bir güç İsrail. Tabi artık isteselerde kazıyamazlar orası ayrı.

Şurayı açmak gerekiyor. Dünyayı yahudiler değil. Para ve silah baronları yönetmişti. ABD İsrail'e değil. Siyonistlere çalışıyor. Çünkü İsrail dediğiniz bir millettir onların birçoğu devlet kurulmasına dahi karşı. O büyük İsrail emelleri olan siyonistler ve envanjelistlerdir. Trumpıda ABD'de envanjelistler başkan yaptı. Ayrıca mossad ciaya yanlış istihbarat sağlayarak ciayi bu civarda zayıflattı. Cia bunu itiraf bile etti bir yetkili demişti. Trump yahudi olduğu için İsrail ile bu kadar yakın yoksa yüzlerine bakmazlar. Köklerini kazırlar çünkü ortadoğuda bir güç İsrail. Tabi artık isteselerde kazıyamazlar orası ayrı.
Para ve silah ve uyuşturucu baronları dediğin insanların %90'ı yahudi olduğu için dünyayı İsrail yönetiyor diyoruz zaten. Amerikanın İsrail'in yüzüne bakmama veya İsraili haritadan kazıma gibi bir eylemi ancak komik bir düşünce sayılabilir. Amerikan ekonomisini döndürenler de yahudilerdir. Rockefeller ailesi, Morgan ailesi, Rotschild ailesi (amerikan başkanlarını belirleyen aile) gibi.

Para ve silah ve uyuşturucu baronları dediğin insanların %90'ı yahudi olduğu için dünyayı İsrail yönetiyor diyoruz zaten. Amerika'nın İsrail'in yüzüne bakmama veya İsrail'i haritadan kazıma gibi bir eylemi ancak komik bir düşünce sayılabilir. Amerikan ekono misini döndürenler de yahudilerdir. Rockefeller ailesi, morgan ailesi, rotschild ailesi (amerikan başkanlarını belirleyen aile) gibi.

Beni yanlış anladınız. Yahudi siyonistlerdir. saydığınız aileler için yahudilerin hristiyanların ya da müslümanların bir önemi yoktur. Bunlar masondur. Masonlar yahudileri bile kullanır. Yahudiliğe din olarak bakmayın millet olarak bakın. Yani Türk İngiliz alman gibi. Bu yahudi milleti masonların çoğunluğunu oluşturuyor ama tekrar diyorum hiçbiri onlar için önemli değil. İşin çok daha derin tarafı varda. Gerçekten dünyayı yönetenler diyoruz ya. Bu saydığınız aileler sadece onların çanta taşıyıcılığını yapar. Ama buralar derin ezoterik tarafı oraya girmiyorum. Masonlar için önemli olan tek şey kendi çıkarlarıdır kendilerine ait bir dinleri bile vardır.

Nükleer gücün varsa; Süper Güçsün.
Nükleer gücün yoksa; Süper Güç değilsin.
Bombardıman silahları kimseyi süper güç yapmaz.

Beni yanlış anladınız. Yahudi siyonistlerdir. saydığınız aileler için yahudilerin hristiyanların ya da müslümanların bir önemi yoktur. Bunlar masondur. Masonlar yahudileri bile kullanır. Yahudiliğe din olarak bakmayın millet olarak bakın. Yani Türk İngiliz alman gibi. Bu yahudi milleti masonların çoğunluğunu oluşturuyor ama tekrar diyorum hiçbiri onlar için önemli değil. İşin çok daha derin tarafı varda. Gerçekten dünyayı yönetenler diyoruz ya. Bu saydığınız aileler sadece onların çanta taşıyıcılığını yapar. Ama buralar derin ezoterik tarafı oraya girmiyorum. Masonlar için önemli olan tek şey kendi çıkarlarıdır kendilerine ait bir dinleri bile vardır.
Dünya yahudilerin emelleriyle yönetilir kardeşim. Amerikanın şu anda ortadoğu'yu kana bulamasının 2 amacı vardır birinci İsrailin vadedilen topraklarını onlara kazandırmak ve bir yahudi emeli olan müslümanları dünyadan silmek. İşin bonus kısmı da petrol ve silah ticaretidir. Petrolden para kazanmaları için hiçbir yeri işgal etmelerine gerek yok aslında.

AK-47, evet ancak artık silahlar değil SİHA'lar ve IHA'lar ile gidiyor savaş. Modern savaş bu. Ermenistan itiraf etti "Türk SIHA'larına karşı koyamıyoruz." diye. Bayraktar eceli oldu heriflerin.

Eki Görüntüle 709992
SIHA dediğiniz şey bomba atabilen uzaktan kumandalı pervaneli bir araçtan fazlası değil. Modern savaş diyorsunuz ancak SIHA'ların karşısında iki çapulcudan başkası yok. SIHA'ların hedefleri elindeki tek silahı AK-47 olan iki çapulcu. MiG-21'ler bile o sahada rahatlıkla ölüm kusturabilir. Eğer bu silahları düzgün ekipmana sahip bir orduyla savaştırmaya kalkarsanız oyuncak IHA'lardan farkı kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı