Herkese açık FiveM sunucu tavsiyesi

xAYDx

Hectopat
Daha fazla  
Sorum açık ve net. Daha yeni indirdiğim için pek bir bilgim yok ve herkese açık sunucularda, tabii varsa, alıştırma yapmak istiyorum. Bildiğiniz sunucuları yazarsanız sevinirim.

Freeroam Sunucular : Özgürce takılıp eğlenebileceğiniz sunucu türü.
Roleplay Sunucular : Rol yaparak gerçekçi bir hayat sürebileceğiniz oyun türü.
Askeri & Zombi Sunucular : Adı üstünde askeri konseptli veya zombi konsepti hayatta kalma sunucuları.
Freeroam, askeri ve zombi sunucularının %99'u whitelist (kayıtsız) girip oynayabilirsiniz. Roleplay sunucularının da %90'ı whitelist'lidir. Unwhitelist sunuculara sakın girme. Roleplay haricinde her şey var. Küfür, argo, rol hataları, troll oyuncular vs. vs. Yeni açılmış bir sunucuya girip "Ben roleplay'e yeni başlayacağım, bana yardımcı olur musunuz" dersen whitelist alabileceğini düşünüyorum.

Köklü ve bilindik sunucular zaten X SAAT ve Üstü ya da X yaş ve üstü gibi kuralları bulunmakta. Bazıları ise forum üzerinden kayıt almakta.
Freeroam Sunucular : Özgürce takılıp eğlenebileceğiniz sunucu türü.
Roleplay Sunucular : Rol yaparak gerçekçi bir hayat sürebileceğiniz oyun türü.
Askeri & Zombi Sunucular : Adı üstünde askeri konseptli veya zombi konsepti hayatta kalma sunucuları.
Freeroam, askeri ve zombi sunucularının %99'u whitelist (kayıtsız) girip oynayabilirsiniz. Roleplay sunucularının da %90'ı whitelist'lidir. Unwhitelist sunuculara sakın girme. Roleplay haricinde her şey var. Küfür, argo, rol hataları, troll oyuncular vs. vs. Yeni açılmış bir sunucuya girip "Ben roleplay'e yeni başlayacağım, bana yardımcı olur musunuz" dersen whitelist alabileceğini düşünüyorum.

Köklü ve bilindik sunucular zaten X SAAT ve Üstü ya da X yaş ve üstü gibi kuralları bulunmakta. Bazıları ise forum üzerinden kayıt almakta.
Sunucu ismi vermek istemiyorum çünkü TR de ki her sunucunun bir problemi var. Deneyerek görmek gerek.

Freeroam'dan bahsediyorsan Türk oyun Timi'ni öneririm.

Tam hakim olmadığım için nasıl söylendiğini bilmiyorum ama bir bakacağım.
Rp istersen 18 yaşından büyüksen ve cumhurbaşkanlığı mülakatını geçersen Eightbornv'den iyisini bulamazsın.
Eightborn zor şimdilik
freeroam sunucular: özgürce takılıp eğlenebileceğiniz sunucu türü.
roleplay sunucular: rol yaparak gerçekçi bir hayat sürebileceğiniz oyun türü.
askeri & zombi sunucular: adı üstünde askeri konseptli veya zombi konsepti hayatta kalma sunucuları.
Freeroam, askeri ve zombi sunucularının %99'u whitelist (kayıtsız) girip oynayabilirsiniz. Roleplay sunucularının da %90'ı whitelist'lidir. Unwhitelist sunuculara sakın girme. Roleplay haricinde her şey var. Küfür, argo, rol hataları, troll oyuncular vs. vs. Yeni açılmış bir sunucuya girip "ben Roleplay'e yeni başlayacağım, bana yardımcı olur musunuz" dersen whitelist alabileceğini düşünüyorum.

Köklü ve bilindik sunucular zaten X saat ve üstü ya da X yaş ve üstü gibi kuralları bulunmakta. Bazıları ise forum üzerinden kayıt almakta.

Sunucu ismi vermek istemiyorum çünkü TR de ki her sunucunun bir problemi var. Deneyerek görmek gerek.

Hocam freeroam sunucularda örnek verebilir misiniz çünkü hiçbir bilgim yok problemli olması sorun değil.

Rp istersen 18 yaşından büyüksen ve cumhurbaşkanlığı mülakatını geçersen Eightbornv'den iyisini bulamazsın.
Dostum 8born sadece yaşa ve mülakata göre alım yapmıyor. Arka planda whitelist onayı alabilmen için çok fazla etmen var. Mesela yayın açabilen insanlar +1 önde, bilgisayar sistemin yetersizse -1 geridesin gibi.

Geri
Yukarı