Herkese teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
82
Yer
ε
Yaklaşık 2 yıl önce üye olduğumda bu kadar süre kalacağımı hiç düşünmezdim. Burada çoğunlukla iyi vakit geçirdim. İlkokula kadar bir kelime anadilim Türkçeyi bilmeyip 7 yaşından itibaren Türkçe öğrenmek kolay olmasa gerek bu sıkıntıyı hayatım boyunca hep yaşadım halen yaşamaktayım. Burada hiç olmadığı kadar türkçemi geliştirdiğime inanıyorum. Bir agop dilaçar kadar türkçemin kusursuz olması imkansız bunun da farkındayım.

Her şeyin bir sonu olacaktır. İnsanlar gelip geçicidir. Aslolan burayı Technopat yapan kurallardır. Kurallar yerine göre katılaştırılıp esnetilse de komple yokedilemez. Kimse kusursuz değildir. Kurallar konusunda başlarda çok hata yaptım cezalar aldım hiçbir artniyet sezmedim çünkü o cezaları haketmiştim. Eskisi kadar sık olmasa da kurallara uyarak, insanlara bir nebze faydalı olmak uğruna ceza almamaya dikkat etmeye başladım.

Son zamanlarda çok yıprandım hiç haketmediğim cezalar aldım. Haksızlıkları asla kabullenemeyen bir yapıya sahip olduğumdan aldığım cezaları sorgulamaya başladım. Sabır bir yere kadar dayanır. En sonunda dün aldığım ceza bardağı taşıran son damla oldu. Bu yazıyı cezamın dolmasıyla birlikte yazmayı düşünüyordum. Cezam kaldırılınca beklemek yerine yazmaya karar verdim. Arkadaşlar ben kararımı verdim. Bugün bu yanlış düzeltilse bile yarın bir başka yanlışın tekrar yapılmasına şahit olmak istemiyorum. Mesaj yazıp hiç alakasız yere ceza almaktan çekinmektense hiç girmemeyi tercih ediyorum.

Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı