Herkesin giydiği klişe hırka

Sana ne kardeşim millet istediğini giyer sen ne karışıyorsun ki onu anlamadım bırakın artık şu saçma sapan olan şeyleri forumu neye çevirdiniz.

Hırka kötüdür veya iyidir buna söz etmedim ben. Sadece bunu 13-14 yaşındaki ergenlerin bir hava atma aracı olarak görmesi konusuna değindim bu cidden normal değil. Senin dediğin durum şu zaman haklı olurdu: Azınlık ara sıra karşına çıkar ve bunu 1000 kişiden 30 kişide görürsün ama şu an bu oran 1000'den 400'e bir oran oluşturuyor bu da bir popülizm hava atma aracı olarak kullanıldığını gösterir yoksa ben neden millete durduk yere sen onu bunu giyme diye laf söyleyim manyak mıyım ben abi biraz objektif olun atak yapmayın hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes ayağına Nike falan giymiş giymeyin demiyorum ama geçen gidiyorum 1. sınıf mı nje bir kız çocuk altında Nike bir ayakkabı 30 numara bile olsa alıyorlar 2 k falan para vermek saçma bende içten içe bizimkilerle gülüp geçiyorum boş işler herkes biribirinin klonu bir kişi vardı adını hatırlamıyorum 90ların kızları nerede tarzında bir mesaj yazmıştı evet nerdeler arıyorum da?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı