Herkesin Warzone oynaması

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi bu aralar herkes Warzone oynuyor, oyun ücretsiz çünkü. Bu olay da hayatını CoD'a adamış birisi olarak multiplayer kısmına biraz darbe aldığını düşünüyorum. E-Sporu(CoD League) bile multiplayer üstünden olan bir oyunun neden Battle Royale modu daha fazla tutar ki? Tamam çok güzel olsun ama CoD bir Battle Royale oyunu değildir ve öyle de olmayacak.

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Param olsa oyunu alıp full Multiplayer girer, Warzone yüzüne bile bakmam ama gel gör ki para yok. Battle Royale oyunları zaten hiç sevmem.

Popüler olan neyse ciddi bir kesim (özellikle buranın altını çizmek istiyorum çünkü çok ciddi bir kesim) ona yöneliyor. Ek olarak ücretsiz olması insanları cezbediyor tabii. Fazla uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum.

Türkiye'ye göre bir fiyatlandırma yok Modern Warfare sürümünün. 59.99 Euro nedir? Herkesin bir oyuna bu kadar para bayılacak kadar iyi durumu yok maalesef.
Kesinlikle katılıyorum,firmanın buna bir çözüm bulması lazım.
Param olsa oyunu alıp full Multiplayer girer, Warzone yüzüne bile bakmam ama gel gör ki para yok. Battle Royale oyunları zaten hiç sevmem.
Görmek istediğim cevap.
Popüler olan neyse ciddi bir kesim (özellikle buranın altını çizmek istiyorum çünkü çok ciddi bir kesim) ona yöneliyor. Ek olarak ücretsiz olması insanları cezbediyor tabii. Fazla uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum.
Umarım CoD eski günlerine döner ve Multi kısmı yine ön planda olur :(

CoD değil hemen hemen bütün Battle Royale oyunlarını saçma buluyorum nedense. Bir ara PUBG denedim adam tüm maç boyunca saklana saklana ilk 5e giriyor. Tamam onunkisi elbette bir taktik ama nasıl zevk alabiliyorsunuz ki? Belki Spellbreaker hoşuma gitmişti bir tık temasından dolayı fakat oda hep aynı şeyleri sunduğu için sürdüremedim.

CoD değil hemen hemen bütün Battle Royale oyunlarını saçma buluyorum nedense. Bir ara PUBG denedim adam tüm maç boyunca saklana saklana ilk 5e giriyor. Tamam onunkisi elbette bir taktik ama nasıl zevk alabiliyorsunuz ki? Belki Spellbreaker hoşuma gitmişti bir tık temasından dolayı fakat oda hep aynı şeyleri sunduğu için sürdüremedim.
Şöyle söyleyeyim,hayatımı CoD'a adamış birisi olarak 1 kere bile PUBG,FORTNITE veya Warzone oynamadım ve ilgimi dahi çekmedi,aynı kafadayız.

Ben insanların daha çok mobil oyunlarda vakit geçirdiğini düşünüyorum. Eskisine nazaran TripleA oynayan kişi sayısı gün geçtikçe azalıyor. Evet bu oyun ücretsiz olmuş olabilir ancak bu oyunu oynamak için bile sağlam sisteme ihtiyaç kalıyor.

Battle Royale moduna gelirsek patlamasının sebebi diğer oyunlardan bir takım farklılıkların bulunması. CoD zaten ülkemizde popülerliği varken, oynanması kaçınılmaz bence. CoD ayrıca bir BR değildir bu sadece zamana ayak uydurup,kar etmekten başka birşey değil.

Dipnot: CoD hızlı maç mantığından nefret eder, BF'nin kaosuna hayranım.

Ben insanların daha çok mobil oyunlarda vakit geçirdiğini düşünüyorum. Eskisine nazaran TripleA oynayan kişi sayısı gün geçtikçe azalıyor. Evet bu oyun ücretsiz olmuş olabilir ancak bu oyunu oynamak için bile sağlam sisteme ihtiyaç kalıyor.

Battle Royale moduna gelirsek patlamasının sebebi diğer oyunlardan bir takım farklılıkların bulunması. CoD zaten ülkemizde popülerliği varken, oynanması kaçınılmaz bence. CoD ayrıca bir BR değildir bu sadece zamana ayak uydurup,kar etmekten başka birşey değil.

Dipnot: CoD hızlı maç mantığından nefret eder, BF'nin kaosuna hayranım.
Kesinlikle katılıyorum,CoD asla bir Battle Royale oyunu değildir ve olmayacak da.

Geri
Yukarı