Herkesin Warzone oynaması

Param olsa oyunu alıp full Multiplayer girer, Warzone yüzüne bile bakmam ama gel gör ki para yok. Battle Royale oyunları zaten hiç sevmem.
Kesinlikle aynı şekilde düşünüyorum. Ülke ekonomisi mi desem.. Fakirlik mi desem bilemedim :D Siz karar verin.

Ben oynanışı hızlı ve içeriği bol diye seviyorum. Kullanılacak çok araç var v.s falan. birde PUBG kadar sümsük değil. Akıcılık, hızlı oynanış olarak Apex Legends var tek rakibi, o oyunu da fazla ileri çağda geçtiği için beğenemedim. Derdimi anlatamadım tam ama anladın sen. Teknolojik şeyler falan çok hoşuma gitmiyor. Ayrıca oyunun solo mod'u dahi yok.

Güzel bir oyun, ben severek oynuyorum. Multiplayer'ı da oynamak isterdim ama o kadar para veremem.

Kesinlikle katılıyorum,CoD asla bir Battle Royale oyunu değildir ve olmayacak da.
CoD'u belki duygusal olarak sizde yer etmiş olabilir. Bu herkes için geçerli herhangi bir oyun,film veya kitap içinize işlemiştir. Ancak örneğimiz varken hazır bu gibi şirketlerin artık eskisi gibi oyuncu topluluğunu önemsemesinden ziyade o topluluğun cüzdanları olduğundan hiç bir firmayı dost gözüyle bakmamanız sağlıklı olucaktır.

(CD Project Red hariç tabiki de.) 😊

İlk çıktığı günden beri Warzone oyuncusuyum. Sırf, Multiplayer kısmına bütçem yetmediği için oynamaktayım maalesef.. Bir bakıma bütçem yetiyor aslında ama satın alırsam biraz dara girebilirim :D Ondan ötürü alamıyorum doğrusu. Keşke ekonomimiz bu durumda olmasa.. Adam akıllı eğlenemiyoruz bile olaya bak arkadaş..

Ben oynanışı hızlı ve içeriği bol diye seviyorum. Kullanılacak çok araç var v.s falan. birde PUBG kadar sümsük değil. Apex Legends var tek rakibi, o oyunun da solo mod'u bile yok.
Açıkçası sevmesem de çok iyi yapmışlar evet.
CoD'u belki duygusal olarak sizde yer etmiş olabilir. Bu herkes için geçerli herhangi bir oyun,film veya kitap içinize işlemiştir. Ancak örneğimiz varken hazır bu gibi şirketlerin artık eskisi gibi oyuncu topluluğunu önemsemesinden ziyade o topluluğun cüzdanları olduğundan hiç bir firmayı dost gözüyle bakmamanız sağlıklı olucaktır.

(CD Project Red hariç tabiki de.) 😊
Haklısın hocam aslında.Hayatım boyunca oynadığım en çok oyun CoD oldu ve bu durumu sizlerle paylaşma gereği duydum.CoD'un yeri ayrı cidden bende lakin bu durum dediğin gibi bizleri firmaların karşısında cüzdan yapıyor.

Evet COD bir Battle Royale oyunu olmaya bilir ama piyasadakilerin en iyisi şuanda üstelik ücretsiz. Gel gör ki oyunun full verisyonu 300-400₺ türkiyede kaç kişi var bu paralara oyun alabilicek.
yada bu oyunun yerine aynı kafada kaç tane oyun var. mecburen buna yöneliyorlar. he birde şöyle bir şey var bu oyun ağır bir oyun daha fazla oyuncusu kesinlikle olurdu ama olamıyor çünkü parçalar çok pahalı.

Evet COD bir Battle Royale oyunu olmaya bilir ama piyasadakilerin en iyisi şuanda üstelik ücretsiz. Gel gör ki oyunun full verisyonu 300-400₺ türkiyede kaç kişi var bu paralara oyun alabilicek.
yada bu oyunun yerine aynı kafada kaç tane oyun var. mecburen buna yöneliyorlar. he birde şöyle bir şey var bu oyun ağır bir oyun daha fazla oyuncusu kesinlikle olurdu ama olamıyor çünkü parçalar çok pahalı.
İyi sistem gerektiriyor maalesef evet :(
İlk çıktığı günden beri Warzone oyuncusuyum. Sırf, Multiplayer kısmına bütçem yetmediği için oynamaktayım maalesef.. Bir bakıma bütçem yetiyor aslında ama satın alırsam biraz dara girebilirim :D Ondan ötürü alamıyorum doğrusu. Keşke ekonomimiz bu durumda olmasa.. Adam akıllı eğlenemiyoruz bile olaya bak arkadaş..
Hocam aslında esporunun bile Multiplayer kısmından ilerleyen bir oyunun mod olarak az oynanan ilk oyun olarak tarihe geçti bu oyun zaten.Ülkemizdeki fiyatlandırmanın yanında yabancılar da Warzone üzerinde şu an.

Geri
Yukarı