Herkeste ping sorunu var mı?

TTNET'de hep var zaten :)
arkadaşım 50mbit fiber kullanıyor 9ms 50mbit sabit alıyor.
300 TL cayma bedeli koydukları için sabretmeye çalışıyorum :)

Taahhüt olmayan paketi seçmiştim. Birkaç gün daha böyle devam ederse iptal ettiricem.
1 haftadır internette sorun var bizim, Valorant 1000 ping olduğu oluyor. Yaklaşık 2 kere modemi resetledim ama hala aynı. İstanbul/ Superonline.

Vallahi çoğu kişide son 1 haftadır böyle sanırım genel bir sorun var. Vallahi akşamları oyuna giremiyorum, indirme yapamıyorum.

arkadaşım 50mbit fiber kullanıyor 9ms 50mbit sabit alıyor.

Taahhüt olmayan paketi seçmiştim. Birkaç gün daha böyle devam ederse iptal ettiricem.

Vallahi çoğu kişide son 1 haftadır böyle sanırım genel bir sorun var. Vallahi akşamları oyuna giremiyorum, indirme yapamıyorum.
Nerede lütfen söyleyin oraya yerleşeceğim? 1000MS ile oynuyorum oyunu :D

Nasıl destek verebilirim? Sorunu çözemezsem iptal ettireceğim 30 lira daha fazla verip Türk Telekom fibere geçeceğim olmaz böyle.
Bende baska operatöre gecmeyi düsünüyorum artık hergün modem kapatıp açmaktan bıktım bu sorundan dolayı. Donanımhaberdeki konunun ilk mesajında da yazdım.

Benim yaptığım gibi modemi açıp kapatıp her IP adresi alışında hız testi yapıp donanımhaberde konuda paylaşırsan çok iyi olur.

Özellikle 109 ve 37 ile başlayan ıp adreslerinde problem oluyor. Hız problemi, packet loss gibi sorunlar oluyor.

Bende baska operatöre gecmeyi düsünüyorum artık hergün modem kapatıp açmaktan bıktım bu sorundan dolayı. Donanımhaberdeki konunun ilk mesajında da yazdım.

Benim yaptığım gibi modemi açıp kapatıp her IP adresi alışında hız testi yapıp donanımhaberde konuda paylaşırsan çok iyi olur.

Özellikle 109 ve 37 ile başlayan ıp adreslerinde problem oluyor. Hız problemi, packet loss gibi sorunlar oluyor.
valla hocam benim 46 ile başlıyor ama yine de paylaşayım
Nerede lütfen söyleyin oraya yerleşeceğim? 1000MS ile oynuyorum oyunu :D
valla turk telekomda nasıl ping sorunu yaşıyorsunuz anlamadım. istanbul/silivri yer

Bu bir sorun mudur bilemiyorum. Tokat merkezdeyim. Alt yapı Türk Telekom'un. VodafonNET kullanırken 8-9 ping alıyordum. ttnet'e geçince 13-18 arası oldu. Gerçi benim oyunla işim olmaz. Speedtest sonuçlarıan göre yazıyorum. Bağlantım; VDSL 24 Mbps.

Yarın üyelik oluşturup aynı şekilde paylaşacağım. Umarım şu sorunu çözmüş oluruz gerçekten çok büyük sıkıntı.

Geri
Yukarı