Herkesten uzaklaşma ve konuşmama isteği

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçmişte çok kötü olaylar yaşadığım için ve bunalıma da girdiğim için bunalımdan olduğunu düşünmemekle birlikte, herkesten uzaklaşma isteği geldi. Kimseyle konuşmak istemiyorum zaten çevrem yok, ortamım yok, kız arkadaşım yok yalnızdım bir iki kişi vardı konuşmayı kestiler sonrasında bayağı boşluğa düştüm. Full PC başındaydım artık onu da yapmak istemiyorum, hep uyumak istiyorum uyuyorum, kalkıyorum, yemek yiyorum, 1-2 saat PC oynuyorum, yatıyorum hep bu döngüdeyim. Reels izliyorum, istemsizce modum düşüyor üzücü Reels'lar gelince. Ne yapmamı önerirsiniz ve neden böyle oldum normal mi?

Hayatın bir bölümünde bir kesimden uzaklaşmak ve konuşmama isteği çok normal. Her anımızı mutlu mesut veyahut neşe dolu geçiremeyiz. Bu boşluktan kurtulmak için bir hobiye başvurabilirsin, spor yapmak gibi bence GYM'e yazılmak seni paklayacak ve sıkıntılarından kurtaracaktır. Reelslara takılıp kalman da bir süredir kimseyle konuşmamandan çok duygularını tetikleyen herhangi bir etken olmadığından en ufak bir şeyde patlama yaşıyor olabilirsin nitekim bunun örnekleri farklı şeylerde de gerçekleşebilir.

Hayatın bir bölümünde bir kesimden uzaklaşmak ve konuşmama isteği çok normal. Her anımızı mutlu mesut veyahut neşe dolu geçiremeyiz. Bu boşluktan kurtulmak için bir hobiye başvurabilirsin, spor yapmak gibi bence GYM'e yazılmak seni paklayacak ve sıkıntılarından kurtaracaktır. Reelslara takılıp kalman da bir süredir kimseyle konuşmamandan çok duygularını tetikleyen herhangi bir etken olmadığından en ufak bir şeyde patlama yaşıyor olabilirsin nitekim bunun örnekleri farklı şeylerde de gerçekleşebilir.
kendime spor malzemeleri aldım 1 gün yaptım 2 gün yaptım 3 de isteğim kayboldu hevesle aldığım şeyleri yapmıyorum bilmiyorum heves hemen gidiyor böyle değildim sporu da severdim anlamıyorum neden böyle

Yeni konular

Geri
Yukarı