Herkesten uzaklaşmak istiyorum

CJack60

Gigapat
Makaleler
82
Yer
ε
2 ayda bir yaptığım aktivite telefonu kapatırım kimseye haber vermeden gündüzden çıkar akşam eve gelirim. Ne yaparım çıkar daha önce gitmediğim yerleri gezerim alışveriş yaparım akşam vakti kimseye izahat vermeden geri dönerim. İlk zamanlar eş dost sorardı TLF niye kapalı neredesin diye onlarda artık alıştılar sormuyorlar bile.

BayEgo

Hectopat
Yer
İstanbul
Maddi imkanınız varsa, her şeyi olduğu gibi burakın. Hani hayatınızda tutmak istediğiniz kimselere haber verin ve çıkın evden. Gönlünüzün götürdüğü yere gidin. Dinlenin, gereksizlerin ve gereklilerin listelerini çıkartın. İşe koyulun.
Ünlü bir düşünürün dediği gibi; korkma hayatım ters düz olacak diye, nerden biliyorsun hayatının tersinin düzünden daha iyi olmadığını.

srcn90

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Lipovka/ERANGEL
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Olgunlaşıyosun. Yaşım 30'a dayandı ve canımı sıkan herkesten uzaklaştım. Etrafımda 3 5 arkadaşım var yok. Umrumda mı? Asla değil. Canımı sıkan herkesten uzaklaştım, çokta keyfim yerinde. Aman o üzülmesin aman o kırılmasın aman alttan alayım... Yoook artık. Önce ben. Nokta.

KS
KS
starkia

starkia

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Olgunlaşıyosun. Yaşım 30'a dayandı ve canımı sıkan herkesten uzaklaştım. Etrafımda 3 5 arkadaşım var yok. Umrumda mı? Asla değil. Canımı sıkan herkesten uzaklaştım, çokta keyfim yerinde. Aman o üzülmesin aman o kırılmasın aman alttan alayım... Yoook artık. Önce ben. Nokta.
Bu hayatta kendini düşünmelisin abi. Çok doğru bi davranış.

Yukarı