Herkez hata yapabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UmutAltnts

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
@Ahmet YEŞİL SSD'nin olup olmamasından bahsetmiyorum HyperX Fury ile Corsair SSD'si arasında gözle görülür bir fark olmayacaktır diyorum konuyu takip etmeden yorum yapmayınız birdaha.

Kimseye emir veremezsin dostum forum moderatörü falan değilsin herkez hata yapabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimseye emir veremessin dostum forum moderatörü falan değilsin herkez hata yapabilir.
  1. Kimseye emir vermedim lütfen fikrimi sormadan yargısız infaz yapmayınız kendimi ifade edememiş olabilirim ben orada insan gibi uyardım okumadan yorum yapmayınız diye. Kardeşim okumadan yorum yapma lan falanda emir verir gibi demedim.
  2. Emir veren moderatörde göremiyorum etrafta moderatörlerde insan gibi uyarıyorlar.

1. Kimseye emir vermedim lütfen fikrimi sormadan yargısız infaz yapmayınız kendimi ifade edememiş olabilirim ben orada insan gibi uyardım okumadan yorum yapmayınız diye. Kardeşim okumadan yorum yapma lan falanda emir verir gibi demedim.
  2. Emir veren moderatörde göremiyorum etrafta moderatörlerde insan gibi uyarıyorlar.

Ben moderatörler böyle uyarıyor diye bir kelime yarattım mı? Sadece forum moderatörü değilsin yani yetkili değilsin böyle davranamazsın adama dedim. Kelimelerini o zaman güzel yarat adam anlasın. Senin yorumuna cevap vermek için 4 sayfayı inceleyecek mi?

@UmutAltnts Rapor edilmeyi hakkettiğinizi düşünüyorum. Evet incelemesi gerek konu hakkında bilgi sahibi olunmadan yorum yapılmaz. Mesela R9 390 sistem toplama konusu açılmıştı. Konu en son GTX 970 vs R9 390'a gidiyordu. Ben o konuya girip işlemciyi İ5 4460 gibi birşey söylesem bana gülerler çünkü o durum çoktan aşılmış. Konuyu takip etmeden önceki mesajları okumadan yorum yapılmamalı bence.

@UmutAltnts Rapor edilmeyi hakkettiğinizi düşünüyorum evet incelemesi gerek konu hakkında bilgi sahibi olunmadan yorum yapılmaz mesela R9 390 sistem toplama konusu açılmıştı konu en son GTX 970 vs R9 390'a gidiyordu ben o konuya girip işlemciyi İ5 4460 gibi birşey söylesem bana gülerler çünkü o durum çoktan aşılmış konuyu takip etmeden önceki mesajları okumadan yorum yapılmamalı bence.

Bunun için beni rapor mu edeceksin dostum? Adam doğru bilgi vermek için senin bütün yaptığın yorumları okumasına gerek mi var?

Ben düzgün bir şekilde uyarmama rağmen sizin burda iğneleyici konuşmanız beni rahatsız etti o yüzden rapor edeceğim. Aanlışımı düzelttiğiniz için değil ki zaten yanlış birşey söylediğimi düşünmüyorum hiçbir artniyetim olmadan uyarmıştım arkadaşı kimseyle zıt düşmek istemem. Uyardığım arkadaş dünkü açtığım konuda bana yardımcı olmuştu mesela.

Ben düzgün bir şekilde uyarmama rağmen sizin burda iğneleyici konuşmanız beni rahatsız etti o yüzden rapor edeceğim. Aanlışımı düzelttiğiniz için değil ki zaten yanlış birşey söylediğimi düşünmüyorum hiçbir artniyetim olmadan uyarmıştım arkadaşı kimseyle zıt düşmek istemem. Uyardığım arkadaş dünkü açtığım konuda bana yardımcı olmuştu mesela.

Sana karşı kaba kelime söylemedim sadece anlatmaya çalıştığım adama fazla öyle yapmayınız diye cevaplar kaba olur dedim. Sizle ve arkadaşla da aranızı açmaya çalışmıyorum. Bende sizi raporlarım o zaman yapmayınız cümleniz yüzünden sizde iğleneyici konuştunuz diye.

@UmutAltnts Ne demeliydim doğrusunuda söylerseniz çok iyi olur doğrusunu söylemeden bir insanın yanlışını göstermek doğru değildir.

Yapmasana kardeşim mi demeliydim yoksa ? Acaba yapmasana lan mı demeliydim ?

@UmutAltnts Ne demeliydim doğrusunuda söylerseniz çok iyi olur doğrusunu söylemeden bir insanın yanlışını göstermek doğru değildir.

Yapmasana kardeşim mi demeliydim yoksa ? Acaba yapmasana lan mı demeliydim ?

Dostum sana burada soracakmıyım ne anlamda kullandınız diye o cümleyi? İstersen daha fazla tartışmayalım eğer kötü veya yanlış bir kelime kullandıysam affola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı