HERMES-G3560S vs Teknobiyotik E2

KadirOztrkk

Decapat
Hazır sistem PC almak istiyorum ve bütçem 4000 TL kadar. Yukarıdaki iki sistemden birini almak istiyorum ve size danışmak fikir almak istiyorum. İki sistemde de ekran kartını GTX 1660 Super ve anakart olarak da B450M yapacağım. Siz güvenilir ve sistem olarak hangisini tavsiye edersiniz?

İki sistemde de sıkıntılı parçalar var; PSU ve kasa gibi.

4600₺ bütçeyle tavsiyem:
SSD: Kingston A2000 500GB
Kasa: Dark Guardian Pro
PSU: Aerocool KCAS 600w 80+ Bronze
Dostum gönül isterdi ki bunu almak ama bütçe kısıtlı. Zorla toplayabildim zaten parayı daha sonra tabi güncelleştirmek daha iyi olur.
Hermes al geç derim.
Neden hermes parçaları daha mi iyi ?

Dostum gönül isterdi ki bunu almak ama bütçe kısıtlı. Zorla toplayabildim zaten parayı daha sonra tabi güncelleştirmek daha iyi olur.
4000₺ bütçenizin olduğunu görmemişim benim hatam.

E2 alacaksanız PSU'yu Aerocool 500W VX plus veya High Power 600W 80+ bronze ile değiştirin.

Hermes'i alacaksanız da kasa+PSU kombosunu Corsair' ile değiştirin.
Dediğim şekilde bütçeniz yeterse Hermes'i almanız daha mantıklı. Çünkü 3500X'in oyun performansı Ryzen 1600 AF'den daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeniz yetmezse Hermes'te işlemciyi Ryzen 1600 14nm veya 2600 ile değiştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı