Teknobiyotik E2 alınır mı?

DodemonX

Hectopat

Yukarıdaki bilgisayarı almayı düşünüyorum. 3200 TL civarı bütçem var fakat anakart ve PSU fazla iyi değil diyorlar. Anakart sıkıntı çıkarır mı? Bir de güç kaynağı yeter diyorlar ama bir üstünü alın diyorlar anlamadım. Yardım eder misiniz?

Chipsetin b350 veya b450 olmasının FPS'ye hiçbir etkisi yok. Arkadaş zaten Ryzen 1600 ile kullanacak. İsterse 3. nesil Ryzen işlemci bile takabilir. Ama tabiki bütçesi yeterse ileriye dönük olması açısından B450 chipsetli bir anakart almak daha mantıklı olur.

@boifromasgard Önerdiğin sistemde Gamepower PSU, hava almayan bir kasa eşek marka SSD ve hiçbir özelliği olmayan çin için üretilmiş en dandik B450 chipsetli bir anakart var.

B450M Dragon'a 575 TL vermek? Komik, Gigabyte B450M S2H 410 TL ve daha iyi. Çift slot RAM yeri bulunan anakarta 2X4 takarak ve de 2400 Mhz gibi düşük hızda bir RAM takarak doldurmak saçmalık. Kasa da aynı fiyatta Corsair Spec Delta 550W seçilmeli. Sistem olmamış.
Doğru söylüyorsunuz ana kart değişebilir ancak dual channel 2400MHz 8gb RAM single channel 3000Mhz RAM'den oyunda daha performanslı isterseniz incelemelere göz atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyrun videosunu da buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı