Hero 5A R5 5500 RTX 3060 Sistem Nasıldır?

Floxizdia

Hectopat
Yer
Berlin
Merhaba kolay gelsin. Yıllardır sistem almayı düşünüyorum ve hep alacağım diyordum ama bu sefer gerçekleşiyor gibi. Ekran kartını, ekran görüntüsündeki gibi yapmayı düşünüyorum. Sizce bu monitör ile alınır mı? Hem de ekran kartını 3060 12 GB yapıp daha ucuza da getirebilirim. Hangisi daha mantıklı olur?
resim_2023-02-01_015125973.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Amd düşünürseniz 15.5 gibi bir bütçeye rx6700xt ve r5 5600 sistem alınabiliniyor. Kendisi 3060ti'dan daha güçlü bir ekran kartı.

Hocam bütçe 16500-18000 arası. Yazdım da silinmiş galiba.
Benim tavsiyem böyle bıse almanız. 3.5K da monitör alirsiniz.

İşlemciyi 5600 yapmanız daha sağlıklı olur, ayriyeten SSD noktasında daha bilinir markalara yönelmenizi tavsiye ederim. Aynı dönemde SSD aldığımız arkadaşım Netac almıştı ben ise XPG aldım, onun SSD'si iki yıl içerisinde sorun çıkarttı ve değiştirmek zorunda kaldı ben ise hala takır takır kullanıyorum.

İşlemciyi 5600 yapmanız daha sağlıklı olur, ayriyeten SSD noktasında daha bilinir markalara yönelmenizi tavsiye ederim. Aynı dönemde SSD aldığımız arkadaşım Netac almıştı ben ise XPG aldım, onun SSD'si iki yıl içerisinde sorun çıkarttı ve değiştirmek zorunda kaldı ben ise hala takır takır kullanıyorum.
Kioxia bilinmiyormu hocam ?

Kioxia bilinmiyormu hocam ?
Sistemlerin içerisine çok konulması bence o ürünün kaliteli olduğunu göstermiyor, Kioxia ürünlerden kaynaklı sorunları duymuştum. Şu an ne durumda bilmiyorum ama ben sistem toplarken, yani yaklaşık iki yıl önce, öyleydi.

Şahsi tavsiyem olarak daha güvenilir markalara yönelmesini söyledim, birkaç yüz lira fazla verip kaliteyi almak bence worth.

Yeni konular

Geri
Yukarı