Hero 5A-RTX4060 alınır mı?

Sıvı soğutucu ile ve monitör ile 33K oldu yani o kadar da pahalı olmadı fakat diğer kasaya göre daha iyi olduğundan değer diye düşünüyorum büyük ihtimalle bu kasayı alacağım teşekkürler başka öneriniz varsa bekliyorum.

Sivi sogutucu gerek yok. 224 XTS alin.

Monitor AOC olsun.

İsterseniz, 33K 4070 var. Monitorsuz kullanmak isterseniz, deger.

Monitor AOC olsun.

Hocam 4060 olmasına bile gerek yok 3060'a da okeyin böyle beni 5 6 yıl götürecek bir bilgisayar olsun yeter bir de kasma donma olmadan oyun oynatsın önerebileceğiniz varsa öyle de olabilir çünkü o şekilde bütçem çok açılıyor.

Monitor AOC olsun.

Sıvı soğutucu daha iyi götürür diye onu seçmiştim fakat hava soğutucu ya pek güvenemiyorum. Monitöre de biraz ayrıntılı araştırma yapayım uyguna bulursam alacağım teşekkürler katkınız için.

Hocam 4060 olmasına bile gerek yok 3060'a da okeyin böyle beni 5 6 yıl götürecek bir bilgisayar olsun yeter bir de kasma donma olmadan oyun oynatsın önerebileceğiniz varsa öyle de olabilir çünkü o şekilde bütçem çok açılıyor.

3060 ile öyle 5-6 yıl olmaz. DDR4 ve AM4 olur o. Yaşlı soketler!

Monitör daha sonra dersen, bu inanılmaz daha iyi.

3060 ile öyle 5-6 yıl olmaz. DDR4 ve AM4 olur o. Yaşlı soketler!

Monitör daha sonra dersen, bu inanılmaz daha iyi.

Çok iyi bir kasa fakat bütçem bunu almaya el vermiyor evimdeki monitörün girişi çok eski olacağınıda sanmıyorum 30k minimum monitör + sistem olursa çok iyi olur benim için.

Çok iyi bir kasa fakat bütçem bunu almaya el vermiyor evimdeki monitörün girişi çok eski olacağınıda sanmıyorum 30k minimum monitör + sistem olursa çok iyi olur benim için.

O zaman;

Değerlendirme;

• 25k bütçe için en iyi sistem.
  • 5k bütçe için en iyi monitör.
Olumlu.

O zaman;

Değerlendirme;

• 25k bütçe için en iyi sistem.
  • 5k bütçe için en iyi monitör.
olumlu.

Teşekkürler bu çok iyi oldu en azından 33K yerine 32K ya düştü bu benim için iyi oldu sıvı soğutucu yerine hava soğutucu mu seçsem kararsızım ne farkı var pek emin değilim ama genel olarak etrafımdakiler sıvı soğutucunun daha uzun ömürlü olduğunu söylüyor sizce ne yapmalıyım.

Teşekkürler bu çok iyi oldu en azından 33K yerine 32K ya düştü bu benim için iyi oldu sıvı soğutucu yerine hava soğutucu mu seçsem kararsızım ne farkı var pek emin değilim ama genel olarak etrafımdakiler sıvı soğutucunun daha uzun ömürlü olduğunu söylüyor sizce ne yapmalıyım.

240mm al, alacaksan.

Yeni konular

Geri
Yukarı