Heroes & Generals crash hatası

erenerdugan

Hectopat
Heroes & Generals oyununu indirdim hata alıyordum sonra silip tekrar yükledim gene aynı hata çözebilecek arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    266,3 KB · Görüntüleme: 172
Hata ekranındaki yazıyı buraya kopyalar mısınız? Ayrıca bir minidump oluşturduğundan bahsetmiş, oyunun klasörünü gezin ve bunu bulun. Uzantısı .dmp veya .mdmp olabilir, "Logs" tarzı bir klasörde bulunabilir.

Hata ekranındaki yazıyı buraya kopyalar mısınız? Ayrıca bir minidump oluşturduğundan bahsetmiş, oyunun klasörünü gezin ve bunu bulun. Uzantısı .dmp veya. Mdmp olabilir, "logs" tarzı bir klasörde bulunabilir.

Epic Games'ten indirmeyi deniyorum bir daha belki buradan olur.
Hata ekranındaki yazıyı buraya kopyalar mısınız? Ayrıca bir minidump oluşturduğundan bahsetmiş, oyunun klasörünü gezin ve bunu bulun. Uzantısı .dmp veya. Mdmp olabilir, "logs" tarzı bir klasörde bulunabilir.

Denedim hocam olmuyor.

Usta hata gene cözüzlmedi hatanın ismini atıyorum size.
<Exception><version>166363&#13;&#10; qq&#13;&#10;</version>
<Exceptionaddress>8426614</exceptionaddress>
<Description>breakpoınt</description>
<Humanreadable><![Cdata[----- exception -------------------------------------------------------

Version 166363.
QQ.

Exception at 00809476: Breakpoınt
Hngsync: 00809476
Computer name: DeSKTOP-21669.
Command line: "D:\Epic Games\HeroesGeneralsWWII\hngsync.exe" /l en /Epic.
Thread name: Genericserver.

Time (utc): Thu oct 29 17:22:35 2020.

The last lines from C:\Users\rulin\AppData\LocalLow\Heroes and Generals\hngsync-live.log:

Son düzenleme:
Hata çözülmez tabii, daha bir şey yapmadık ki. Mesajı birden fazla kere alıntılamanıza gerek yok, ilk defada bildirim geliyor. Bahsettiğim dosyaları bulamadınız mı?

Şu iki raporu paylaşın o zaman. İkisinden birinde sorunu çözmemize yardımcı olacak bir bilgi veya bahsettiğin dosyaların konumları olabilir.

Hocam bence Steam'dan indirmeyin kendi sitesinden indirip kurarsanız daha temiz olur. Bende bu oyunu oynuyordum Steam hata veriyordu kendi sitesinden indirip kurdum düzeldi.

Hocam Steam şeyinden indire basıyorum inmiyor nedense.
Şu iki raporu paylaşın o zaman. İkisinden birinde sorunu çözmemize yardımcı olacak bir bilgi veya bahsettiğin dosyaların konumları olabilir.

Hocam bir şey çıkmıyor ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı