Heroes & Generals düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

OyunMenyağı

Centipat
Arkadaşlar bu oyunu daha önce Steam'den indirmiştim hayvan gibi kasıyordu ve maça girmesi aşırı uzun sürüyordu. Epic'ten indirdim bu sefer yine aynı CS:GO'da 50-60 FPS oynarken bunda Low ayarlarda 10FPS falan alıyorum bunun sebebi nedir bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS de 50-60 FPS alıyorsanız bunda 10-20 FPS almanız normal. Sisteminizin bileşenlerini yazınız.
H&G, boyutu düşük olsa da sistem gereksinimi orta-üst seviye bir oyun. Grafik ayarlarını düşürün, oyun içi ayarlarda hdr-vsync gibi ayarlar açıksa kapayın.

[Çözüm] Heroes & Generals Kasma sorunu - Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Oyun daha yeni Epic Games'e geldi.
Sistem gereksinimleri de şöyle:

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 ve üzeri
İşletim Sistemi
Windows 10 x64
İşlemci
Çift çekirdekli 2 GHz CPU
İşlemci
Intel i5 / AMD Ryzen 5 veya üzeri
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
3 GB
Depolama
3 GB
Direct X
Sürüm 11
Direct X
Sürüm 11
Ekran Kartı
ATI HD 4810 / Nvidia 9600GT veya üzeri
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD HD 6870 veya üzeri
Long Dark'ın minumum sistem gereksinimleri bunun önerilen sistem gereksinimine denk olmasına rağmen Kasmadan oynayabilmiştim. Bunda ayarlar Low da olmasına rağmen kasıyor.

Benim sistemim:
Amd A10-7300
R7 260X
12GB Ram

Oyun daha yeni Epic Games'e geldi.
Sistem gereksinimleri de şöyle:

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 ve üzeri
İşletim Sistemi
Windows 10 x64
İşlemci
Çift çekirdekli 2 GHz CPU
İşlemci
Intel i5 / AMD Ryzen 5 veya üzeri
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
3 GB
Depolama
3 GB
Direct X
Sürüm 11
Direct X
Sürüm 11
Ekran Kartı
ATI HD 4810 / Nvidia 9600GT veya üzeri
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD HD 6870 veya üzeri
Long Dark'ın minumum sistem gereksinimleri bunun önerilen sistem gereksinimine denk olmasına rağmen Kasmadan oynayabilmiştim. Bunda ayarlar Low da olmasına rağmen kasıyor.

Benim sistemim:
Amd A10-7300
R7 260X
12GB Ram

Hazır PC aldıysanız kasması normal.

Hazır PC aldıysanız kasması normal.
Şuan bana aşırı yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Bu arada sistem hazırda değil. Sallamayın bir yerlerinizden.
Oyunu kendi sitesinden indirip, kurulduğu dizindeki directX klasöründeki dx i kurun.
https://heroesandgenerals.com/
Yukarıda ki mesajda verdiğim linkteki çözüm önerilerini deneyin.
Sağolun deneyeceğim bir ara. Şu oyunu oynamayı çok istiyorum. Bu arada oyunu oynuyor musunuz?

Şuan bana aşırı yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Bu arada sistem hazırda değil. Sallamayın bir yerlerinizden.

Sağolun deneyeceğim bir ara. Şu oyunu oynamayı çok istiyorum. Bu arada oyunu oynuyor musunuz?
Hala oynamaktayım. Şu oyunun verdiği zevki veren oyun yok.

Uzun zamandır bir tek bu oyunu oynuyorum. Oyunu öğrendikçe daha çok keyif veriyor.
Strateji tarafı da zevkli oyunun. Birlik oluşturup haritada kullanıyorsunuz. Savaşırken kullandığınız araçlar bu birlikler sayesinde mevcut.
Oyunda ki nick'im siyaha34

Geri
Yukarı