Heroic Games Launcher Epic hesabına giriş yapmıyor

WIPERRANTAN

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben bugün Epic Games'deki oyunlarımı oynamak için bir Launcher buldum fakat manage Account'a gelip girmeme rağmen Epic hesabımı falan girmeme rağmen değişik hata veriyor:

1694085200962.png

Linux konusunda cahilim, Wine proton falan nedir bilmiyorum ayrıca dağıtım da Debian 12.

Bir tane Cities Skyline oynayacağım destekler mi Linux'u?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben bugün Epic Games'deki oyunlarımı oynamak için bir Launcher buldum fakat manage Account'a gelip girmeme rağmen Epic hesabımı falan girmeme rağmen değişik hata veriyor:

Eki Görüntüle 1935271

Linux konusunda cahilim, Wine proton falan nedir bilmiyorum ayrıca dağıtım da Debian 12.

Bir tane Cities Skyline oynayacağım destekler mi Linux'u?
Bu sorun bazen çıkabiliyor bazen çıkmıyor ben de anlamıyorum. Oynayabilirsin diye düşünüyorum çünkü ben de oynuyordum antiX'te. Wine-proton sürümleri kısmından bir tane sürüm indirip denemen lazım.

Bu sorun bazen çıkabiliyor bazen çıkmıyor ben de anlamıyorum. Oynayabilirsin diye düşünüyorum çünkü ben de oynuyordum antiX'te. Wine-proton sürümleri kısmından bir tane sürüm indirip denemen lazım.
Wine yöneticisine girdim en son sürümü indirmeye çalıştım böyle diyor.
1694086277281.png

@Rona

Şimdi yeniden kuruyordum takas alanı yüzünden indirip deneyeceğim 👍

Nası yani?

Şunun çözümünü bilen yokmu?
İşletim sistemini yeniden kuruyorum demek istemiştim. Şuan Heroic de yükledim hesaba girdim sorunsuz. Epic hesabı girili, birkaç oyun da yükledim. Deb paketinden mi yüklediniz programı?

Şimdi debden yğkledim fşrdş cities skylines indiriyorum.
Bende de girmeme sorunu var şimdi, sorunlar bir dadandı mı uğraştırıyor illa. Hiçbir Wine ya da proton sürümüyle hiçbir oyuna giremiyorum. Daha düne kadar Loop Hero falan oynuyordum şimdi tepkisiz donup kalıyor garip. Umarım sizde sorunsuz girer.

Geri
Yukarı