Steam Hesabı çalındı

Kaygusuzz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Çok stresli olduğum için olayı kısa keseceğim. Beni biri dolandırıcılıktan raporlamış Discord'dan iletişime geçti. Beni steamsupport. Alfred adlı kişiye yönlendirdi. Bu adam benden bir kod istedi bende enayi gibi verdim ve galiba ben adama resmen hesabı vermişim. Sizce hesabı geri alabilir miyim?

Gerçek Steam sitesinden steam desteğe mail atarsan senden hesapla ilgili bilgileri isterler onları sağlarsan hesabın sana iadesini sağlarlar.

Hesapta Steam Guard veya telefon numarası kayıtlı ise şifre değiştirmek için Steam desteğe iletişeme geçin ve e-postama ulaşamıyorum dedikten sonra SMS var SMS yardımı ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Çok stresli olduğum için olayı kısa keseceğim. Beni biri dolandırıcılıktan raporlamış Discord'dan iletişime geçti. Beni steamsupport. Alfred adlı kişiye yönlendirdi. Bu adam benden bir kod istedi bende enayi gibi verdim ve galiba ben adama resmen hesabı vermişim. Sizce hesabı geri alabilir miyim?
Hesabı oluşturduğun ilk mail hala sendeyse çok rahat geri alırsın. Steam destek ile iletişime geç.

Arkadaşlar gerekenleri yazmış ama merak ettiğim Steam ile ilgili neden size Discord üzerinden ulaşsınlar? Ne deyip ikna ettiler merak ettim.

Steam destekten çok rahat kurtarırsın.

Arkadaşlar dediğiniz gibi steam desteğe hesabım çalındığına dair ticket oluşturdum ve şu an geri dönüş sağlanmasını bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı