Steam Hesabı çalındı

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar yayından drop düşüyormuş, bunu yan hesabımda da yapmak istedim ama şifreyi giriyorum yanlış diyor. E-posta mı kontrol ettiğimde eylül ayında şifremin değiştiği bildiriminin olduğunu gördüm. Hesabım telefon doğrulama guardına sahip değil. Hesabımı nasıl kurtarmalıyım?

Arkadaşlar yayından drop düşüyormuş, bunu yan hesabımda da yapmak istedim ama şifreyi giriyorum yanlış diyor. E-posta mı kontrol ettiğimde eylül ayında şifremin değiştiği bildiriminin olduğunu gördüm. Hesabım telefon doğrulama guardına sahip değil. Hesabımı nasıl kurtarmalıyım?
Steam desteğe başvur senden oyun satın alımına dair fatura talep edicekler. Fatura ve gerekli bilgileri söyleyince geri veriyorlar hesabı.

Steam Desteğe durumu bildir.

Bendede aynısı olmuştu. Iyikide bir oyun satın almıştım. Onun bilgilerini (ödemenin) paylaştım ve hesabı geri aldım. Şimdi ise Steam Guard ile birlikte kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı