Steam Hesabım kaç TL eder?

SteamDB hesaptaki oyunların en ucuza indiği fiyatların toplamı ile sonuç veriyor.
Bir kişi 1k ya kendine aynı kütüphaneyi dizebilecek olsa neden benden alır?

Bir de ben Steam ile EA'yı bağladım, EA da birkaç sağlam oyun var. Eadaki oyunları da fiyata eklemeli miyim?

SteamDB hesaptaki oyunların en ucuza indiği fiyatların toplamı ile sonuç veriyor.
Hesabın steamdb'de yüksek fiyatta çıkmasın sebebi modern warfare 2 warzone'un kütüphanede ekli olması. Warzone'u eklediğinde steam'de mw2 satın almışsın gibi gözüküyor.
Merhaba arkadaşlar, hesabım çok kaliteli değil ama kaç TL edeceğini bilmek istiyorum.
Taş çatlasa 150TL hocam. Steam seviyeniz yüksek değil, oyunların bir çoğu da angarya. Özel bir rozet vs de yok. Cs go oynamışsınız eski seçkin hesaplardansa 350 Civarına okutursunuz.

Hesabın SteamDB'de yüksek fiyatta çıkmasın sebebi Modern Warfare 2 Warzone'un kütüphanede ekli olması. Warzone'u eklediğinde Steam'de MW2 satın almışsın gibi gözüküyor.

Taş çatlasa 150TL hocam. Steam seviyeniz yüksek değil, oyunların birçoğu da angarya. Özel bir rozet vs de yok. CS:GO oynamışsınız eski seçkin hesaplardansa 350 civarına okutursunuz.

Hocam EA'da BF5 Star Wars oyunları NFS hot pursiut 2 falan var. Kaç TL fark eder? Şöyle 200-250'ye gider mi bir de CS Prime değil.

Bir de hocam satarken ne yapmalı, nelere dikkat etmeliyim, bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam kafanızda ne kadar bir fiyat var?

Yeni konular

Geri
Yukarı