Steam Hesabımın ederi ne kadardır?

Sadece bilgisi olanlar yanıt atarsa sevinirim, calculator gibi kıytırık linkler atacaklar/önerecekler konudan çıkabilir.

Hesabım
CS:GO'da 2023 rozeti almış bulunmakta, rütbesi nova.
Steam'da 67 seviye, CS:GO'da toplam 41 seviye.
Artı olarak Steam'da 20 bin puanı bulunmakta.
2013 kurulum hesap fakat 5-10 yıllık rozetleri bulunmamakta.

Satmayacağım, sadece ne kadar edeceğini merak ediyorum.

Kanka sen şimdi önce Google'dan Steam hesabına giriş yap, ondan sonra profil linkini kopyala ve Steam dB sitesine yapıştır, sana hesabının değerini söyleyecek.

Üye oyunlarını sonradan mı gizlemiş utancından
Utancımdan değil, konuyla işim bittiğinden gizledim fiyat öğrenmek için açmıştım.
Hesabın açıldığı ilk e-posta ile satılacaksa o zaman düzgün fiyatlara çıkabilir.
İlk E-postam duruyor hala.
5-10 yıllık rozetler olsa belki daha iyi olurdu. 500'e alacak kişi bulursan satarsın.
Teşekkürler, zaten satmayacağım.
Hocam bence siz satacaktınız, sağlam paralar bekliyordunuz. Ama böyle.
Hocam satacak olsam satacağım derim değil mi, zaten bu 3. hesap satışım olacak, tabii eğer satarsam.
Kanka sen şimdi önce Google'dan Steam hesabına giriş yap, ondan sonra profil linkini kopyala ve Steam dB sitesine yapıştır, sana hesabının değerini söyleyecek.
En başta yazdığımı okumamışsınız.

Sadece bilgisi olanlar yanıt atarsa sevinirim, calculator gibi kıytırık linkler atacaklar/önerecekler konudan çıkabilir.

Hesabım
CS:GO'da 2023 rozeti almış bulunmakta, rütbesi nova.
Steam'da 67 seviye, CS:GO'da toplam 41 seviye.
Artı olarak Steam'da 20 bin puanı bulunmakta.
2013 kurulum hesap fakat 5-10 yıllık rozetleri bulunmamakta.

Satmayacağım, sadece ne kadar edeceğini merak ediyorum.

Hocam sizin pek fiyatlardan haberiniz yok herhalde hesabı zaten satmayacaksanız sıkıntı yok ama gerçekten cok etmiyor hesaplar steamd3 10 seviye atlamak 20 TL falan satılıyor.

Ne demek Hocam. 😀

Hocam üstte de yazdığım gibi.
Hocam sıkıntı sizin hesabınızda Prime Status olup olmaması Steam seviyenizin 67 olup olmaması değil. Sıkıntı steam hesaplarının satışı YASAK eğer Valve herhangi bir şekilde o hesabın satıldığını fark ederse hesabınızı kısıtlıyor yani sizin hesabınızın 67 seviye olması Prime Status olması değerini arttırmıyor. Örnek veriyim siz 1000 TLye bir hesap satın almış olsanız ve Valve bu hesabı kısıtlasa paranız boşa gider mi gitmez mi? Sizin hesabınızı alacak adamda bu riski biliyor ve ona göre ödeme yapıyor. Umarım açıklayıcı bir şekilde anlatabilmişdir hocam.

Oradaki değere bakarsa, hesabının çok düşük ederi olduğuyla karşılaşır ve morali bozulur. Oradaki eder, Steam levelini, envanterini, ''csgo’da kaç rozeti olduğunu'' hesaplamaz çünkü. Sadece hesaptaki oyunların değerini çıkarır.

Utancımdan değil, konuyla işim bittiğinden gizledim fiyat öğrenmek için açmıştım.

İlk e-postam duruyor hala.

Teşekkürler, zaten satmayacağım.

Hocam satacak olsam satacağım derim değil mi, zaten bu 3. hesap satışım olacak, tabii eğer satarsam.

En başta yazdığımı okumamışsınız.

Evet, kusura bakma onu okumadan direk yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı