EA App Hesabın mail adresi değişmiş

EA hesabimin mail adedsi değişmiş. Steam'den oyunu oyna tıklayınca bana ait olmayan maile doğrulama kodu gonderiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Steam de şu şekilde bir yöntem mevcut;

Steam destek üzerinden sizden istenen bilgiler dahilinde hesabınızı direkt olarak eski mail adresinize çekiyorlar bunlar şu şekilde: Ödeme yapılan kredi kartı bilgisi, mail adresi, fatura adresi şeklinde.

Rockstar Games'de şu şekilde bir şey vardı hesabın mail adresi değiştirildiği sana gelen mail üzerinden mail adresini direkt olarak önceki Mail'e geçiriyorsun.

Bir kontrol sağlamanı tavsiye ederim yoksa EA üzerinden Steam de olduğu gibi bir destek sayfası aramanda büyük bir fayda olacaktır.

Merhaba,

Origin / EA hesabımda aynısı benim de başıma gelmişti.
EA yardım'dan Canlı Destek kısmına yazarak hesabımı geri alıp, bilgilerimi değiştirmiştim.

EA hesabınızın bilgileri çalındıysa buradaki bağlantıdan canlı desteğe bağlanıp durumu izah edin, yardımcı olacaklardır.

Kankam geçmiş olsun hesabın ya hacklendi ya da senin tanıdığın birisi troll yapmak için falan evine geldiğinde falan değiştirdi.

Kral galiba hesabimi Rus birisi calmis. Eve gelen birisi olamaz

Merhaba,

EA yardım'dan Canlı Destek kısmına yazarak hesabımı geri alıp, bilgilerimi değiştirmiştim.

EA hesabınızın bilgileri çalındıysa buradaki bağlantıdan canlı desteğe bağlanıp durumu izah edin, yardımcı olacaklardır.

Teşekkürler deneyeceğim. Sonucu buraya yazarım.

Merhaba,

Kardesim sabahdan beri adamlarla mail atip duruyoruz ama ben bir şey anlamadim. EA yetkilileri EA hesabinin mailini mi degistiriyor yoksa Steam'den baska EA hesabi mi aciyor? Az önce denedim benim EA ID'sini girince yine o Rus'un maili cikiyor. Hesabını kurtaran biri beni qydinlatabilir mi?

Kardesim sabahdan beri adamlarla mail atip duruyoruz ama ben bir şey anlamadim. EA yetkilileri EA hesabinin mailini mi degistiriyor yoksa Steam'den baska EA hesabi mi aciyor? Az önce denedim benim EA ID'sini girince yine o Rus'un maili cikiyor. Hesabını kurtaran biri beni qydinlatabilir mi?
Ben de şuanda aynı durumu yaşıyorum çözebildiysen bana yardım eder misin

Geri
Yukarı