EA App Hesabına başka Xbox hesabı bağlamak mümkün mü?

kries

Decapat
Xbox Game Pass de EA oyunlarını oynayamıyorum sebebi ise önceden başka bir Xbox hesabına EA hesabımı bağlamam ve format atınca o hesabın Gmail'ini unutmam.

1687472118487.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır dostum tek bir EA hesabına tek bir Xbox hesabı bağlayabilirsin. Ama EA ile iletişime geç bir şekilde çözüyorlar. Ben yapmıştım bağlantıyı kaldırıp başka hesaba geçirmişlerdi. Biraz uğraştırıyor.

Çözümü yok hocam o maili bulmanız gerekiyor EA bunun için destek sağlamaz.

Sağlıyor aslında benim sorunumu çözmüşlerdi. Birkaç kişi daha gördüm başka hesaba bağladıkları.

Hayır dostum tek bir EA hesabına tek bir Xbox hesabı bağlayabilirsin. Ama EA ile iletişime geç bir şekilde çözüyorlar. Ben yapmıştım bağlantıyı kaldırıp başka hesaba geçirmişlerdi. Biraz uğraştırıyor.

Bir arkadaşım denediğinde ilk mail falan demişlerdi durumu izah etmenize rağmen :D boşuna disslike atmayın hocam.

Bir arkadaşım denediğinde ilk mail falan demişlerdi durumu izah etmenize rağmen :D boşuna disslike atmayın hocam.

Boşuna disslike atmayın ne demek dostum? Ben kendim çözdüm ve yardımcı oldular diyorum. Bildiğin hesabımı başka bir Xbox'a bağlayıp diğerinden kaldırdılar. Neyin inadını yaptınız?
Arkadaş mailine erişim sağlayamıyor belki o yüzden çözemeyebilir. Ben bağlı olan mail üzerinden e-mail göndermiştim.

Boşuna disslike atmayın hocam ne demek dostum? Ben kendim çözdüm ve yardımcı oldular diyorum. Bildiğin hesabımı başka bir Xbox'a bağlayıp diğerinden kaldırdılar. Neyin inadını yaptınız?

Arkadaş maili bilmediğini söylüyor hocam nasıl bildiği hesap oluyor orasını ben anlamadım.

Arkadaş maili bilmediğini söylüyor hocam nasıl bildiği hesap oluyor orasını ben anlamadım.

Cümleyi birkaç kez daha okuyup anlamaya çalışır mısınız? Benim yazdıklarımı pek anlayamadığınız için anlaşamıyoruz şu an. ""Bildiğin" benim hesabımı" derken bir vurguda bulundum.
Ben de sizi yanlış anlamışım zaten tekrar okudum. Aynı şeyi söylüyoruz aslında. Saçma bir tartışma oldu. 😅

Ben dediğinizi anlıyorum hocam zaten demek istediğimi anlamadınız arkadaş maili bilmiyorum diyor biz zamanında Xbox kaldırma işlemini yaptık ama maile kod geliyordu kodu giriyorduk 90 gün boyunca sana yeni Xbox hesabı ekletmiyordu Ultimate denemelerinden korumak için burada arkadaş maili unutmuş nasıl kaldırdıklarını anlamadım bir benzerini denediğimizde bizden elimizde olmayan her biligiyi istiyorlar :D

Ben dediğinizi anlıyorum hocam zaten demek istediğimi anlamadınız arkadaş maili bilmiyorum diyor biz zamanında Xbox kaldırma işlemini yaptık ama maile kod geliyordu kodu giriyorduk 90 gün boyunca sana yeni Xbox hesabı ekletmiyordu Ultimate denemelerinden korumak için burada arkadaş maili unutmuş nasıl kaldırdıklarını anlamadım bir benzerini denediğimizde bizden elimizde olmayan her biligiyi istiyorlar :D

Ben Mail'e erişim sağlıyordum o kısmı kaçırmışım. Sen de benim yaptığım vurguyu yanlış anladın işte. Dostum niye tartışıyoruz çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı