Hesabınızı çalan kişiye ne yaparsınız?

Begoo21

Decapat
Daha fazla  
Ben 11 yaşındayken Roblox oynuyordum. İşte biri geldi, hesabına Robux çekeceğim dedi, çaldı ve sonra geri aldım hesabı. Ama tramvay gibi unutmuyorum oyundaki ismini falan. Oyunda DC'sini vermiş, ekleyip bir şeyler diyeyim mi ya da ne diyeyim?

Ben 11 yaşındayken Roblox oynuyordum. İşte biri geldi, hesabına Robux çekeceğim dedi, çaldı ve sonra geri aldım hesabı. Ama tramvay gibi unutmuyorum oyundaki ismini falan. Oyunda DC'sini vermiş, ekleyip bir şeyler diyeyim mi ya da ne diyeyim?

Hesabımı çalan kişiye Discord'da fa engel attıysa yedek hesabımla küfür ederdim. Başka ne yapabiilirim? :D.

Yaşını büyük olarak tanıt ve seni cimere veririm de.
Eğer yaşını dediysen geçmiş olsun ya da kendinin babası olarak tanıt kendini ve cimere veririm de.

Hesabımı çalan kişiye Discord'da fa engel attıysa yedek hesabımla küfür ederdim. Başka ne yapabiilirim? :D.

Adal abimiz Roblox mu oynamaya başlamış haberim yoktu :). Hocam ben olsaydım seni polise vererim yaşımı 20 gibi gösterirdim.

Tiktok yüklerim.

Ben biri bir şifremi çalsa şöyle derdim.

1617903107428.png

1617903146934.png

1617903169157.png

1617903263824.png

1617903276837.png

Yeni konular

Geri
Yukarı