Hesap.com.tr güvenilir mi?

emsis1

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, zon zamanlarda hesap.com.tr diye bir site gördüm. Sitede çok satıcı var, ayrıca satılan şeylerin çeşitliliği dikkatimi çekti. Sizce site güvenli mi?

Merhaba, zon zamanlarda hesap.com.tr diye bir site gördüm. Sitede çok satıcı var, ayrıca satılan şeylerin çeşitliliği dikkatimi çekti. Sizce site güvenli mi?

Şu ilandan örnek vereyim. Siz şimdi bu hesabı aldınız ve oynamaya başladınız.
Eksilerihesap çalıntı çıkarsa sorumlusu siz olursunuz.Online oynayamazsınız.Ultimate team oynayamazsınız.Online hiç bir özellikten faydalanamazsınız.
Artılarıhesap çalıntı değilse bir süre de olsa kariyer modunda takılabilirsiniz.
Ama unutmayın ki bu tarz sitelerde satılan hesaplar ya paylaşımlı oluyor ya da diğer türlü (illegal) olabilir. Onun için şahsen ben önermem.

Son düzenleme:

Şu ilandan örnek vereyim. Siz şimdi bu hesabı aldınız ve oynamaya başladınız.
Eksilerihesap çalıntı çıkarsa sorumlusu siz olursunuz.Online oynayamazsınız.Ultimate team oynayamazsınız.Online hiç bir özellikten faydalanamazsınız.
Artılarıhesap çalıntı değilse bir süre de olsa kariyer modunda takılabilirsiniz.
Ama unutmayın ki bu tarz sitelerde satılan hesaplar ya paylaşımlı oluyor ya da diğer türlü (illegal) olabilir. Onun için şahsen ben önermem.

Boşa uğraşmışsın.

Korsandan farkı yok ortak hesap almak saçma paran yetmiyorsa korsan indir yetiyorsa satın al.

Korsanı öven var kafayı yiyeceğim. Emek hırsızlığı arkadaşlar. Farkında mısınız?

Burada gelip emek hırsızlığı demen saçma. Alacağım ürün, bir yerde bedava ve bir yerde ücretli ise bedava olanı tercih ederim. Oyunun fiyatı özellikle 400-500 ne bileyim 800 civarı ise hiç satın alınmamalı.

Konudan çok sapmayalım ortak hesap almak mantıklı hareket değil hesaplar geri alındığında sesinizi çıkaramıyorsunuz, ek olarak aldığınız ortak hesaplar çalıntı olabiliyor bunun emek hırsızlığını sorgulamıyor musunuz?

Son düzenleme:
Milyarlarca ülke, topluluk ve din var. Hepsi farklı şeylere inanıyorlar ve sen Türkiye'de hayata gelip Türkiye'de geçerli olan dinin yani müslümanlığın %100 gerçek olduğuna inanıyorsun. Diğer dinleri araştırmadan Müslüman'lık gerçek deyip peşinden gidiyorsun çünkü Türkiye'de doğdun. Dünya'da bu zamana kadar trilyonlarca insanın yaptığının hatanın aynısını yapıyorsun ve doğduğun toplumun peşinden gidiyorsun hiç sorgulamadan.

Burada gelip emek hırsızlığı demen saçma. Alacağım ürün, bir yerde bedava ve bir yerde ücretli ise bedava olanı tercih ederim. Oyunun fiyatı özellikle 400-500 ne bileyim 800 civarı ise hiç satın alınmamalı.

Konudan çok sapmayalım ortak hesap almak mantıklı hareket değil hesaplar geri alındığında sesinizi çıkaramıyorsunuz, ek olarak aldığınız ortak hesaplar çalıntı olabiliyor bunun emek hırsızlığını sorgulamıyor musunuz?

Sen şimdi emek hırsızlığı mı değil mi neyi savunuyorsun ve yazdığın ilk paragrafın konuyla ne alakası var anlayamadım açıkçası.

Geri
Yukarı