Hesap.com.tr güvenilir mi?

Bu tarz hesaplar offline paylaşımlı hesaplardır hesap cortlasa bile satıcı yenisini vermek zorundadır hesapların çoğu kendilerine ait guard korumalı hesaplar bazılarıysa guard korumasız sağda solda bazı yerlerde bulunabilen hesaplardır gidip korsan oyun indireceğinize hesap alıp orijinal oyun oynayın. Emek hırsızlığı sayanlar için de yorumum şu ekonomik durumu el vermeyenleri bu konuda yargılamanızı haksız buluyorum ekonomik durumu el verse de oyuna para vermeyip korsan oynuyorsa o zaman dedikleriniz de haklısınız.

Milyarlarca ülke, topluluk ve din var. Hepsi farklı şeylere inanıyorlar ve sen Türkiye'de hayata gelip Türkiye'de geçerli olan dinin yani müslümanlığın %100 gerçek olduğuna inanıyorsun. Diğer dinleri araştırmadan Müslüman'lık gerçek deyip peşinden gidiyorsun çünkü Türkiye'de doğdun. Dünya'da bu zamana kadar trilyonlarca insanın yaptığının hatanın aynısını yapıyorsun ve doğduğun toplumun peşinden gidiyorsun hiç sorgulamadan.

Burada gelip emek hırsızlığı demen saçma. Alacağım ürün, bir yerde bedava ve bir yerde ücretli ise bedava olanı tercih ederim. Oyunun fiyatı özellikle 400-500 ne bileyim 800 civarı ise hiç satın alınmamalı.

Konudan çok sapmayalım ortak hesap almak mantıklı hareket değil hesaplar geri alındığında sesinizi çıkaramıyorsunuz, ek olarak aldığınız ortak hesaplar çalıntı olabiliyor bunun emek hırsızlığını sorgulamıyor musunuz?
O zaman şirketler oyun üretmesin bu mantıkla bakarsan. Din konusunu hiç anlamadım ne anlattığını. Etiklikten bahsediyorum. O mantıkla şu da yapılması doğru. Bir mağzaya gidiyim istediğim ayakkabı var fakat alamıyorum param yok ama çalarsam bedava o zaman çalmalı mıyım? Herkes korsan oynasın o zaman şirketler batsın hiç oyun da çıkmasın. Ortada bir emek var harcanan zaman harcanan para ve sonucunda bir ürün çıkıyor. İstediği fiyata satarlar sonuçta kendileri yaptı paran varsa alırsın yoksa almazsın. Çalmak bir alternatif değildir.

Sen şimdi emek hırsızlığı mı değil mi neyi savunuyorsun ve yazdığın ilk paragrafın konuyla ne alakası var anlayamadım açıkçası.
Bende anlamadım valla.

Bu tarz hesaplar offline paylaşımlı hesaplardır hesap cortlasa bile satıcı yenisini vermek zorundadır hesapların çoğu kendilerine ait guard korumalı hesaplar bazılarıysa guard korumasız sağda solda bazı yerlerde bulunabilen hesaplardır gidip korsan oyun indireceğinize hesap alıp orijinal oyun oynayın. Emek hırsızlığı sayanlar için de yorumum şu ekonomik durumu el vermeyenleri bu konuda yargılamanızı haksız buluyorum ekonomik durumu el verse de oyuna para vermeyip korsan oynuyorsa o zaman dedikleriniz de haklısınız.

Hocam ama şimdi şöyle düşünelim bin TL'ye bir kazak satılıyor ve sen bu kazağı giymek istiyorsun, ama ekonomik durumun el vermiyor bu durum sana o kazağı çalma hakkını verir mi?

O zaman şirketler oyun üretmesin bu mantıkla bakarsan. Din konusunu hiç anlamadım ne anlattığını. Etiklikten bahsediyorum. O mantıkla şu da yapılması doğru. Bir mağzaya gidiyim istediğim ayakkabı var fakat alamıyorum param yok ama çalarsam bedava o zaman çalınır mı? Herkes korsan oynasın o zaman şirketler batsın hiç oyun da çıkmasın. Ortada bir emek var harcanan zaman harcanan para ve sonucunda bir ürün çıkıyor. İstediği fiyata satarlar sonuçta kendileri yaptı paran varsa alırsın yoksa almazsın. Çalmak bir alternatif değildir.

Bende anlamadım vallahi.

Çalman risktir mağazada o yüzden arada tercih yapıp satın alman mantıklı olabilir. Korsan oyun konusunda biraz araştırma ile virüs işini geçip rahatça oynayabiliyorsun ekonomisi el vermeyen insanlara karşı etiği savunmak yerine yardımcı olmak gerekli.

Din konusuna takılma etiği savunmak saçma sadece.

Hocam ama şimdi şöyle düşünelim bin TL'ye bir kazak satılıyor ve sen bu kazağı giymek istiyorsun, ama ekonomik durumun el vermiyor bu durum sana o kazağı çalma hakkını verir mi?
Aynen tüm konu bu işte. Çok istersen para biriktirirsin. Onu çalmak bir yöntem değildir. Fiyatı ne olursa olsun.

Çalman risktir mağazada o yüzden arada tercih yapıp satın alman mantıklı olabilir. Korsan oyun konusunda biraz araştırma ile virüs işini geçip rahatça oynayabiliyorsun ekonomisi el vermeyen insanlara karşı etiği savunmak yerine yardımcı olmak gerekli.

Din konusuna takılma etiği savunmak saçma sadece.
Bak işte bu tamamen saçmalık. Bir şeyler suç olduğu için yapılmamalı değil. Anlamadığın şey bu. Cinayet suç değilse işlenmeli mi? Hırsızlık suç değilse yapılmalı mı?

Aynen tüm konu bu işte. Çok istersen para biriktirirsin. Onu çalmak bir yöntem değildir. Fiyatı ne olursa olsun.

Bak işte bu tamamen saçmalık. Bir şeyler suç olduğu için yapılmamalı değil. Anlamadığın şey bu. Cinayet suç değilse işlenmeli mi? Hırsızlık suç değilse yapılmalı mı?
Konudan çıkmayıp etikliğini kendi içinde savun lütfen, kimse senin dediklerine bakarak korsan indirmekten vazgeçmeyecek. İnan bana 2K'lık bir oyun olsa ve oynamak istesen gidipte para biriktirmezsin.

Ayrıca bir kişi korsan indirdi diye (bu bir örnek) şirket batmaz, herşeyin bir alıcısı vardır.

Konuya gelirsek: Paylaşımlı hesaplar kumar gibidir, ya şanslı çıkarsın hesap patlamaz uzun süre kullanırsın ya da 1 hafta içinde cortlar.

Geri
Yukarı