Hesap kapatan fotoğraf ile hesap kapattırdım

tarigimben

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, direkt konuya giriyorum. Son zamanlarda popüler olan bir fotoğraf var. PP yapınca hesap kapatan bu fotoğrafı atıp PP yapmasını istediğim birisinin hesabı kapanmış ve suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Bu bir suç mudur, nasıl hallederim? Canımı sıktı biraz. Teşekkürler.

Merhaba herkese, direkt konuya giriyorum. Son zamanlarda popüler olan bir fotoğraf var. PP yapınca hesap kapatan bu fotoğrafı atıp PP yapmasını istediğim birisinin hesabı kapanmış ve suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Bu bir suç mudur, nasıl hallederim? Canımı sıktı biraz. Teşekkürler.
Hocam saçmalamış. Merak etmeyin bir sonuç çıkmaz.

Ne alaka? O zaman ben yürüyorum takılmamak için taşı azcık yana kaydırıyorum sonra adam kendi kendine takılıp düşüyor ben suçlu oluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı