Hesap kesim tarihinden bir gün önce yapılan alışveriş diğer aya mı yansır?

Siz anlaşamadıniz sen banka faiz kesiyor senin gunahin değil diyorsun o da yemek haram sandı 😂
😂 biraz öyle oldu. Banka faiz alıyor ancak ben faiz alacağı tarihi ve şartları bilmeme rağmen bu alışverişi yaptım. Provizyon olayı aklımdan çıkmıştı. Bile bile lades gibi olduğu için bu durumdan ben de nasibimi alırdım diye düşünüyorum. Senin verdiğin bilgi de bu yüzden benim için değerli

😂 Biraz öyle oldu. Banka faiz alıyor ancak ben faiz alacağı tarihi ve şartları bilmeme rağmen bu alışverişi yaptım. Provizyon olayı aklımdan çıkmıştı. Bile bile lades gibi olduğu için bu durumdan ben de nasibimi alırdım diye düşünüyorum. Senin verdiğin bilgi de bu yüzden benim için değerli.

Faizsiz hayatlar sana.

O kadar çok İnce derin düşünme...
Banka sana Ücretsiz, Faizsiz,Ek Ücret almadan sevabına Kredi, Kredi kartı vermez!!!

Biz de kapitalizme karşıydık ama çok faiz ödedik be abi 😄
Benim hassas olduğum bir konu

O kadar çok İnce derin düşünme...
Banka sana Ücretsiz, Faizsiz,Ek Ücret almadan sevabına Kredi, Kredi kartı vermez!!!
Yapı kredi play kart Kullanıyorum ve kartım için ek herhangi bir ücret ödemiyorum(öğrenci belgen ile öğrenci olduğunu desteklersen). Hesap kesim tarihi geçmediği sürece komisyon alınmıyor. Demek ki yanlış bildiğin şeyler varmış. ✋✋

Yeni konular

Geri
Yukarı