Hesap Makinesi Programı

Keşke sağ altta bulunan Programı Kapat butonunu eklemeseydiniz. Ayrıca Yardım sekmesine hesap makinesinin sürümünü ekleyebilirdiniz. Sol altta durması tasarım açısından pek hoş durmamış. Tasarım üzerine biraz daha vakit ayırabilseydiniz güzel bir hesap makinesi oluşturabilirdiniz. Hangi programlama dili ile oluşturdunuz?
Konuyu açtıktan hemen sonra virüslü siteye yüklediğim için kısıtlama aldım o yüzden yazamadım. C# ile yazdım. Hesap makinesinin sürümü yardım sekmesinde hakkında kısmında yazıyor zaten birde ana ekrana ekledim. O ve programı kapat olmayabilir tabii. Tasarım da aynı şekilde daha iyi olabilir.
Kullanmıyorsanız GitHub kullanmanızı öneririm bu tarz paylaşımlar için.
Kullanmıyorum bi bakacağım.

Ben de php kullanarak bir hesap makinesi yapayım o zaman. :D Elinize sağlık.
Aynı şekilde PHP'de görmüştüm zamanında. 😊
Hocam merakımdan yaptım sonuçlar niye bu şekilde?

VirusTotal
Bilemiyorum büyük ihtimal MediaFire'a yüklediğimden olabilir.
Google Drive'a ekleyebilirsiniz.
Evet.
Ben de php kullanarak bir hesap makinesi yapayım o zaman. :D Elinize sağlık.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Tasarım açısından zayıf ama güzel olmuş eline sağlık. Sürümün yazı boyutunu biraz küçültebilirsin.
Dizayna ve butonlar arasındaki boşluklara dikkat edebilirsin. Sağ alttaki programı kapat butonu olmamış.

Tasarım açısından zayıf ama güzel olmuş eline sağlık. Sürümün yazı boyutunu biraz küçültebilirsin.
Dizayna ve butonlar arasındaki boşluklara dikkat edebilirsin. Sağ alttaki programı kapat butonu olmamış.
Teşekkürler. Gerekli durumlar iyileştirilecek.
Versiyon 1.03.
Eklenen özellikler:
- Karekök alma eklendi.
- Bir sayının karesini alma eklendi.
- Virgül ifadesi eklendi.
- Tasarımda iyileştirmeler yapıldı.

Eksikler:
- Art arda en fazla iki sayı toplanabilmesi. 3 sayı üst üste toplanmıyor.
- Az matematiksel ifadeler olması.
-
hh.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı