Steam Hesap paylaşımı güvenli mi?

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Merhaba. 2 farklı hesaptan birer oyunum var paylaşımlı hesaplarda. Bunlara onlarca insan giriyor her gün ve benim bilgisayarımda 3 Steam hesabı kayıtlı şu an, bana ait olan ve 2 tane paylaşımlı hesap. Bu 2 hesabın benim kendi ana hesabıma bir zararı dokunur mu? Bir de düşünmeden girdim ama Steam Guard ekranı için paylaşımlı hesap sahibinde IP çıkıyor herhangi bir sorun olur mu? Bana herhangi bir zararı vs?

Yok zaten o hesaplara günde kaç kişi giriyor diğer hesaplarınızada bir şey olmaz sadece paylaşımlı hesapta oyun oynarken internetinizi kapatın yoksa remote play ile sizin ekranınıza bağlanıp trollerler.

Oynarken offline moda alın ayarlardan remote play vs. kapatın bir sorun olmaz.

Yok zaten o hesaplara günde kaç kişi giriyor diğer hesaplarınızada bir şey olmaz sadece paylaşımlı hesapta oyun oynarken internetinizi kapatın yoksa remote play ile sizin ekranınıza bağlanıp trollerler.
Tamamdır oyunlarım yüklensin alacağım zaten offlinea. Bu arada oyunları yüklemiyorum daha kendi hesabımdayım ama onlardan da çıkış yapmadım duruyor öyle yine de trolleme falan yapabilirler mi? Remote play nasıl kapatıyoruz? Başka yapılacak bir şey var mı?

Tamamdır oyunlarım yüklensin alacağım zaten offlinea. Bu arada oyunları yüklemiyorum daha kendi hesabımdayım ama onlardan da çıkış yapmadım duruyor öyle yine de trolleme falan yapabilirler mi? Remote play nasıl kapatıyoruz? Başka yapılacak bir şey var mı?

Yok dostum kasma bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı